Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Serwis wątek zamknięty Super Serwis Komputerowy bardzo polecam szybko sprawnie i dobrze
~Staś
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Wyjątkowo profesjonalny i szybki serwis wątek zamknięty Usługa obejmowała reinstalację systemu Windows 10 z poziomy Windows 7 Pro -...
~Lech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona i z...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

XXX wątek zamknięty Szybko, tanio i dobrze. Jestem bardzo zadowolony ;) najlepszy serwis...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Mnie pomógł przez telefon wątek zamknięty Nie jestem laikiem komputerowym, ale mnie Pan serwisant pomógł już podczas...
~Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

polecam! wątek zamknięty fachowo super zadowolony
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Smasung wątek zamknięty Najlepszy Servis jaki spotkalem w Gdańsku a mialem ich wiele.kontakt...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Wystarczył telefon wątek zamknięty Miałem duży problem z postawieniem Win7 - wystarczył 1 telefon.
~~Lancet
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Profeska wątek zamknięty Miało być na niedziele, było 3 dni wczesniej. Wielki plus za stały kontakt z...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Szybka i skuteczna (wizualna, jak i systemowa) reanimacja mojego laptopa....
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Najlepszy serwis! Bardzo szybko, bardzo przystępnie, polecam :) wątek zamknięty Szybko, tanio i dobrze. Jestem bardzo zadowolona ;) najlepszy serwis...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Mega! wątek zamknięty Szybko, tanio i bezproblemowo. Cały czas byłem informowany o stanie naprawy....
~Michal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

polecam wątek zamknięty Moj laptop Sony Vaio po wyczyszczeniu i naprawie wiatraczkow chodzi lepiej...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie, sprawnie i bezproblemowo.
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Polecam wszystkim - fachowo, solidnie i profesjonalnie wątek zamknięty Tak, jak napisałam w tytule - polecam wszystkim. Mieliśmy problem z laptopem,...
~AM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Polecam! wątek zamknięty Jako zwolenniczka prostych i bezproblemowych rozwiązań polecam Kamila! Dałam...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Serdecznie polecam:) wątek zamknięty Szybka i w 100% fachowa obsługa. Jeszcze nie spotkałem tak profesjonalnej...
~Maro
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

:) wątek zamknięty Serdecznie polecam, fachowa obsługa!
~zan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

POLECAM! wątek zamknięty Serdecznie polecam. Bardzo dobry kontakt , ceny. Pan Kamil przyjeżdża po...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Już myślałam, że po zalaniu laptopa kubkiem wody nic z niego nie będzie. Pan...
~Meg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry