Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM! wątek zamknięty Szybko, sprawnie (z dojazdem do domu)! Jestem w pełni zadowolona. Laptop...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty "Wybrałam skrajna ocenę 6" - więc uzasadniam. Kontakt był na bieżąco. Jakość...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, bez ściemy i zbędnego owijania w bawełnę. Chwila poślizgu,...
~M
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

POLECAM!!!! wątek zamknięty profesjonalna obsługa, szybki serwis laptopa.....w piątek zadzwoniłem po tego...
~zenek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

Polecam! wątek zamknięty Szybko , sprawnie,profesjonalnie, ceny przystępne. Na pewno będę polecać tego...
~Zadowlona Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

Ania - opinia wątek zamknięty Efektywna i szybka pomoc. Niekonieczne jest fatygowanie się do serwiru, ani...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

polecam wątek zamknięty Bardzo nie lubie zlecac jakichkolwiek napraw i za nie placic tym bardziej, ze...
~Olka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

polecam wątek zamknięty Oddalem laptopa, pracowal glosno i powolno, do tego obudowa polamana,...
~Marcin P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Serwis godny polecenia wątek zamknięty Serwiskomputerowygdansk.pl jest godny polecenia, szybka reakcja na telefon,...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 października 2014

polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie, efektywnie. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobra...
~Em
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

Polecam! wątek zamknięty Szybko i sprawnie! Bez najmniejszego problemu, no i tani ale wiadomo, zawsze...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry