Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MSM - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Bardzo profesjonalnie i rzetelnie.
~MSM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

MSM - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Bardzo profesjonalnie i rzetelnie.
~MSM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Zimkaa - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam każdemu w potrzebie!
~Zimkaa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

PIOTR - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i profesjonalnie.
~PIOTR
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Pozytywne zaskoczenie. Panowie przyjechali tego samego dnia, w którym...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 czerwca 2020

Anka - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem jakości obsługi - po telefonicznych ustaleniach panowie...
~Anka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

JR - opinia wątek zamknięty Polecam serwis. Padł mi piekarnik, przyczyna grzałka. Panowie odwiedzili mnie...
~JR
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Romuald - opinia wątek zamknięty Super firma
~Romuald
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Roberto - opinia wątek zamknięty Super goście. Nawet nietypowe rozwiązania można z nimi umówić i wszyscy są...
~Roberto
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Dzieki Panom z serwisu juz nie boje sie naglych usterek sprzetu AGD....
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Maciek - opinia wątek zamknięty Serwis płyty indukcyjnej bosch. okazało się że z jakiegoś powodu zmieniła się...
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Myślałam, że opinie o serwisie to taka trochę ściema, jak to często na tym...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Skorzystałem kolejny raz i polecam bez wahania wątek zamknięty Z Serwisu Na Kołach skorzystałem po raz trzeci. Zepsuta pralka Bosch....
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty Bezproblemowo umówiony termin, elastyczne podejście do klienta. Trafna...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Godny polecenia serwis AGD wątek zamknięty Popsuta pralka, przyjechali na drugi dzień, naprawili w 30 minut, bez...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 czerwca 2019

bez wahania polecam wątek zamknięty korzystaliśmy wielokrotnie. I polecaliśmy wielokrotnie. Ci, którzy dzięki...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 maja 2019

Polecam z czystym sumieniem! wątek zamknięty Mieliśmy problem z pralką, zadzwoniłam i nie spodziewałam się tak szybkiej...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Usunięcie wycieku wody w ścianie w kuchni wątek zamknięty Szybka i fachowa naprawa wycieku wody. Polecam i pozdrawiam cały serwis na...
~Darek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Naprawa zmywarki. wątek zamknięty Pełny profesjonalizm. Chciałbym mieć do czynienia tylko z takimi serwisami....
~Remik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Panowie pojawili się w ciągu godziny. Naprawili dwie usterki. Szybko, miło i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry