Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
naprawa zmywarki bosch wątek zamknięty Zawsze przy zepsuciu jakiegoś sprzętu w domu pojawia się problem czy mam...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Cuchnący zlew kuchenny wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i przystępna cenowo firma serwisowa! Mój cuchnący zlew...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Mili i profesjonalni - naprawa pralki Bosch wątek zamknięty "Skórę" uratowała mi już miła Pani gdy zamawiałem wizytę serwisową....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Naprawa 25 letniej pralki zanussi wątek zamknięty Nigdy nie piszę na takich portalach opinii, ale tym razem byłam tak...
~gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Jestem zadowlona wątek zamknięty Pani przyjmująca zgłoszenie-bardzo miła i profesjonalna. Panowie fachowcy...
~Joanna K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Naprawa suszarki wątek zamknięty Super fachowcy. Szybko i w przystępniej cenie panowie naprawili zepsuty...
~wioletta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Naprawa pralki wątek zamknięty rzetelne i fachowe podejście do klienta, bezproblemowy kontakt , przybliżony...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Napradę rzetelna usługa wątek zamknięty Naprawa zmywarki. Nie próbowali naciągnąć, byli łącznie 3 razy - diagnoza,...
~marbial
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

super! polecam! wątek zamknięty zadzwoniliśmy do nich z problemem z pralką, już Pani z "infolinii" zaskoczyła...
~Kama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Polecam wątek zamknięty Przede wwzytkim Pani na słuchawce bardzo uprzejma, stara się sprostać...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Szybka diagnoza i jeszcze szybsza naprawa wątek zamknięty Usterka 2 letniej pralki electrolux okazała się być drobna. Ale diagnoza i...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Mielismy problem z pralką. Kiedy panowie przyjechali, okazalo sie ze to...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

GORĄCO POLECAM! wątek zamknięty Jeżeli szukacie myślących majstrów - dobrze trafiliście. :) Naprawa modułu...
~JuG
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Jestem pod ogromnym wrażeniem!!! wątek zamknięty Sytuacja całkowicie nieprzewidziana. Po rozmrożeniu i umyciu lodówki ta nie...
~Tomaszn
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Rzetelna i fachowa naprawa wątek zamknięty Panowie w ciągu niespełna godziny naprawili pralkę i zmywarkę(którą spisałam...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Wskrzeszenie martwej lodówki wątek zamknięty Posiadam dużą lodówkę Samsunga. Po wielu latach działania niestety odmówiła...
~Mori
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

szybko,sprawnie,fachowo i rzeczowo wątek zamknięty chciałbym bardzo podziękować Serwisowi na kołach za tak szybką reakcję na mój...
~G.C
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Kapitalny serwis wątek zamknięty Fantastyczni spece. Szukałem firmy, która naprawi 30-letni magnetofon...
~Jarek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Naprawa zmywarki Elektrolux wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Jak będę potrzebowała fachowców to na pewno skorzystam...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Super!! wątek zamknięty Po zwarciu poszla plyta indykcyjna i pralka. Oba sprzety naprawione w 3 dni,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry