Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Chłopaki znają się na rzeczy wątek zamknięty Udało im się przywrócić do życia starą witrynę chłodniczą którą poprzedni...
~piwowar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Rewelacja wątek zamknięty Panowie i Pani przesympatyczni i bardzo kompetentni.Naprawili nam 2...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Polecam - fachowo i grzecznie wątek zamknięty Dobry kontakt telefoniczny, grzeczni i fachowi serwisanci, naprawa w...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Szybka diagnoza pralki wątek zamknięty Szkoda, że wcześniej nie znałam tej firmy, bardzo mili obsługa. Szkoda, że...
~Bonia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Fachowcy jakich już nie ma wątek zamknięty Pralka odmówiła współpracy. Panowie przyjechali, wypytali o "objawy",...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Wielkie pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Parę dni temu zepsuła mi się pralka, zaraz przed majówką, dzisiaj zaraz po...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Gorąco Wszystkim polecam wątek zamknięty Przed samymi Świętami Wielkanocnymi zepsuł mi się telewizor. Szukałam w...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

naprawa lodówki wątek zamknięty Niestety nie udało się naprawić lodówki, ale diagnoza prawidłowa, wizyta tego...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Zadowolony klient z Gdyni wątek zamknięty Pralka została naprawiona wyjątkowo szybko i za niewielkie pieniądze. Nie...
~KP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Bardzo profesjonalny serwis wątek zamknięty Polecam. Szybka naprawa. Pełna punktualność. Sprzęt naprawiony błyskawicznie...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Naprawa płyty indukcyjnej wątek zamknięty Usługę oceniam jak najbardziej na plus. Po rozmowie telefonicznej Panowie...
~Daria
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Jedyna ekipa która chciała przyjechać w sobotę wieczorem wątek zamknięty Polecam tych techników (przyjechało dwóch). Sprawnie zdiagnozowali problem i...
~Michał
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Naprawa kabla antenowego wątek zamknięty Panowie z "Serwisu na kołach" podjęli się zadania, które było chyba...
~Marta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Może to zabrzmi nieprawdziwie ale jestem w 100% zadowolony z usługi wykonanej...
~Edi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Panowie bardzo kulturalni, uprzejmi, a przede wszystkim fachowi i...
~Lidia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Ogromny pozytyw! wątek zamknięty Po wizycie Państwa aż żałowałem, że nie mam w mieszkaniu więcej zepsutego...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Super serwis wątek zamknięty Miły i profesjonalny serwis,szybka naprawa,ceny przystępne.Jakość usługi...
~małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry