Widok

Siła kobiecych głosów w Teatrze Szekspirowskim

Opinie do artykułu: Siła kobiecych głosów w Teatrze Szekspirowskim.

O tym, że kobiece głosy mają ogromną moc, nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Po raz kolejny udowodniły Brodka, Kayah, Daria Zawiałow, Ania Rusowicz i Paulina Przybysz. W sobotni wieczór artystki wystąpiły na scenie Teatru Szekspirowskiego w ramach trasy Women's Voices. Była to prawdziwa muzyczna uczta z ważnym przesłaniem.

Women's Voices to jednak nie tylko trasa koncertowa, ale też kilkugodzinna impreza skupiająca się na tematyce kobiecej. Nic zatem dziwnego, że wśród ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plan byl bez koszulki
wystep
oczywiscie dla damskiej publicznosci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tym, że męskie głosy mają ogromną moc, nie trzeba już chyba nikogo przekonywać

Seksmisja w nowym wydaniu?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

A Męskie Granie to niby co? I po co?

Po prostu artystyczne przedsięwzięcie, tak samo jak to.
Szowinista kolejny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ludzie błagam (!), czy polityka musi wszędzie się wdzierac?! Na koncercie nie byłem, ale lubię Kayah i fajnie, że upamietniono Arethe Franklin (kocham jej Think i Respect) a ostatnio ze śpiewających dam słucham album Cher It's the men's world i albym Bette Midler It's the girls - oba super, pierwszy jak jestem w nastroju refleksyjnym, drugi jak jestem wesoły o co teraz trudno, bo sie martwie co będzie z tym krajem (i znowu polityka...). A to Polska właśnie...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Michnikowszczyzna i lewacy inni robią interesy "w tym kraju". My, Polacy, kochamy nasz kraj

Lewacy powiesili na różnych pomnikach, w tym przedstawiających naszych polskich króli, transparenty z napisem "Konstytucja". Skomentuj ten fakt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Piękna jest piosenka "Angiels running" z albumu "It's a man's world"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do wszystkich białych Alfa facetów - "MGTOW" panowie.

f... these bitches! Skończcie w końcu z stawianiem w restauracji, knajpach. Płacenia za wczasy. Idźcie swoją drogą. I miejcie wylane na dzisiejsze kobiety.
Do tych w małżeństwie dla was jest już za późno. Chce SUV'a niech sama zarobi i sobie go kupi. Przestańcie w końcu myśleć k*tasem.
Wpiszcie w youtube "MGTOW" i przejrzycie na oczy. Lepiej mieć cała kasę dla siebie i na własne przyjemności i hobby.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 17

Ale żenada

Musiały cię baaaardzo skrzywdzić! Albo zbyt wysoko mierzysz, albo sam wybierasz takie "obiekty".
Pisze to ja,kobieta, która zarobiła na własne mieszkanie i pracuje zawodowo od zawsze.
Nie pozdrawiam nieudaczników.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

Biedulka chorutka

Zaraziła się się gdzieś chorobą "parszywa Środa" i nie wie jak się wyleczyć więc pisze takie banialuki (przepraszam mieszkańców Banialuki), ale to raczej wg najnowszych teorii naukowych jest uleczalne, mogę pomóc !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jeszcze

Zapomniałem zapytać, bo nie zrozumiałem czemu czarni Alfa faceci są OK????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

"skończcie w końcu"???

Ty jesteś samiec alfa?!?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ej ale ja jestem hetero, nie bądź zazdrosnya (?) bo cię nikt nie polubi

A wtedy będziesz mieć plastykowego przyjaciela na zawsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może książkę napisz

Zawsze to terapia a jak ktoś podziela twoje poglądy to ją kupi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

To dlatego wszystko w okolicy było zastawione obcymi samochodami.

Oczywiście SM i Policja miały zakaz wypisywania mandatów. W budyniowie ściga się tylko mieszkańców.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Spoko naszych strażaków można olewać, nie maja prawa kazać ci ujawniać kto kierował autem

Olej ich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale jak koncert skoro konstytucja jest zagrożona i wolne sady są szybkie czy jakoś tak

Ludzie dlaczego Wałęsa i budyń nie wyprowadzili ludzi na ulice!!! Aaa Sory ludzie mają ich w nosie, zapomniałem...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

A ta pani "w chórku" z Darią Z. ( m.in) to kto? A skład zespołu muzycznego, który "podgrywał" paniom ? - nieznany? No, halo.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja byłam

było świetnie, możecie się panowie naśmiewać, szkoda, że to śmiech przez łzy. Ja byłam ze swoim facetem - który nie zamknął się w swoich samczych kompleksach. Jak powiedziała pisarka nasza polska: Z tego co wiem to mężczyźni nie są z Marsa, wiem , że są z kobiety z pewnością więc ważcie słowa Panowie. Oświecę Was wyszliście z kobiety - każdy z Was! Koncert był profesjonalny, świetnie wymyślony, opracowany i dopracowany. Nie musicie zazdrościć możecie posłuchać i zobaczyć. Uszy macie chyba takie same?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Koncert jak każdy, ale kontent inny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinia

bylo fajnie mi sie podobało :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

omijam Teatr Szekspirowski bo prowadzi wojnę polityczną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Takie imprezy udowadniają całkowitą zbędność istnienia Teatru Szekspirowskiego

Teatr Szekspirowski jest tylko kolejną dojną krową z wielotysiecznego stada fundowanego na nasz koszt przez magistrat. WIem , że redakcji niemieckiego portalu Trójmiasto.pl nie interesują takie kwesie , ale gaże tych pań również ufundowali nieswiadomi niczego mieszkańcy Gdańska. To jest trzecia liga popu . Dlatego tym bardziej nie ma powodu ,żeby podtrzymywać ich gasnące kariery estradowe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

3miasto

dzieci niosą radość- pamiętajmy o tym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry