Widok

Skąd bierzecie wyprawkę?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć :)

Wiem, że do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało 2 dni, ale pilnie potrzebuję paru bzdetów o których zapomniałam do wyprawki Wiecie, skąd mogę je dostać? Najlepiej jakiś internetowy, bo do Gdańska mam 40 km...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A o jakich dokładnie "bzdetach" zapomniałaś? Linijce? Długopisach? Mazakach? Trudno coś poradzić jak nie wiadomo o co kaman.
Ale spoko - nie minie kilka chwil jak zostanie tu wklejony post typu:

"Doskonale Cię rozumien. Również zupełnie zapomniałam o zakupie kilku bzdetów. Ale mogę Ci polecić sklep (taki i taki) tu masz link do stronki (link). Mają szeroki wybór bzdetów i dostarczają 40 km od Gdańska. Ja tam kupowałam i jestem bardzo zadowolona. I moja córcia też"

Także wystarczy poczekać ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie?

Wiem, że w internecie jest pełno reklam, ale trochę zaufania do drugiego człowieka :)
Szukam jakiegoś bidonu i pojemnik do jedzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat takich rzeczy na allegro znajdziesz od groma i ciut ciut... Obojętnie jaka stronka, jaki sklep. Pojedyńcze sztuki i w zestawach. Też taki mamy. Jest bidon, pojemnik na jedzonko i piórnik z wyposażeniem, wszystko w komplecie w takim samym wzorze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupowałam wszystko na allegro od jednego sprzedawcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wolałabym nie kupować z allegro. Raz zostałam tam oszukana :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra, dzięki wszystkim za odpowiedzi, ale już wszystko znalazłam. Kupiłam trochę rzeczy w Empiku i tutaj https://www.gandalf.com.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja głównie kompletowałam przez neta. Skupowałam np. używane ciuszki z portali ogłoszeniowych. Chciałam też mieć sporo rzeczy handmade, które zamawiałam na https://babyly.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Autorka wątku poszukiwała bidonu i pudełka na kanapki.
Także Twój wpis jest trochę jak kulą w płot ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi? (15 odpowiedzi)

Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

do góry