Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Porażka wątek zamknięty raz jak byłem na serwisie, to na silnikunapisali mi chu... ostatnio jak...
~Piotr Gdańsk
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

nie jest żle wątek zamknięty byłem na serwisie w Gdyni miła obsuga mechanicy spoko nawet doradzą mili...
~Grześ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

kaisa - opinia wątek zamknięty Korzystałam z serwisu skoda przy ulicy Grunwaldzkiej. Jestem z Krakowa, w...
~kaisa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

Lidzia - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana na czas , dali nawet samochód zastępczy na czas naprawy i nie...
~Lidzia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

Serwis balcharsko lakierniczy wątek zamknięty Korzystalem w Plichcie z blachrani po wypadku moim pojazdem. Naprawa zrobiona...
~Miki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Dobrze i konkretnie wątek zamknięty Od trzech lat korzystam z tego serwisu. Najpierw kupiłem i serwisowałem...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

Zamiast sprawdzić czy jest usterka to ją wywołali i unieruchomili auto na kilka tygodni!!! wątek zamknięty Nie polecam nikomu ASO w Gdańsku. Od stycznia b.r. miałem tam auto na tzw....
~Uparty
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2009

Obsługa poniżej krytyki. wątek zamknięty W dniu wczorajszym tj. 21.12.2009 spotkała mnie nia miła sytuacja (awaria...
~wojt
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 grudnia 2009

Ile trzeba zapłacić za naiwność w rzetelną obsługę dealera wątek zamknięty W dniu 12 listopada br. w salonie Skoda Aleksander Plichta w Gdańsku przy ul....
~Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

SERWIS?????? wątek zamknięty MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ KOLEJNY RAZ BYĆ W TYM SERWISIE NA PRZEGLĄDZIE Z MOIM...
~MACIEJ BORSUK
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2009

Serwis lakierniczo-blacharski to porażka!!! wątek zamknięty Naprawiałem moją Skode Oktawie po wypadku w serwisie Plichta. Moim...
~Michał B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2010

Nieprofesjonalna obsługa wątek zamknięty Oto jak wygląda zakup nowej Skody u Plichty na ul. Grunwladzkiej: Bardzo miła...
~mkosior
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

Przegląd rejestracyjny VV POLO rocznik 2002 wątek zamknięty Chciałbym wszystkich przestrzec przed korzystanie z usług serwisu. Pojechałem...
~Michał Manturewicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lipca 2009

Oszustwo i nieprofesjonalizm wątek zamknięty Oto jak działa ten serwis: przyjechałem na wymianę oleju z własnym olejem -...
~Daro
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 listopada 2008

Narzeczona - opinia wątek zamknięty Od dawna zbieraliśmy z narzeczonym pieniądze na nowy samochód, wybraliśmy...
~Narzeczona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

Włosy staja dęba !!!! wątek zamknięty Nie wiem jak można pisać, że ten serwis jest ok, że jest tanio i że ktoś jest...
~markooo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2008

XYZ wątek zamknięty To niech Pan/Pani jedzie do Sobotu do Groblewskiego mysle ze czekaja na...
~Mirek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2008

Serwis porażka !!! wątek zamknięty Niestety ale ostatnio zmieniła sie obsługa w serwisie, prawdopodobnie...
~xyz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 marca 2008

dno ! wątek zamknięty Ostatnio naprawa paru cześć /klocków i 1 tłoczka/-ponad 2 godz. w tym 1 mała...
~markooo
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 stycznia 2008

nie kompetenta obsługa, lekceważące podejście do klienta wątek zamknięty Tragedia jeden wielki problem z serwisem. Nie dotrzymuja terminów, lekceważą...
~zawiedziony klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
111

postów

62

wątków

do góry