Widok

Skradziono mi rower!!! Santa Cruz

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
Witam Wszystkich. Proszę o pomoc w odnalezieniu mojego roweru, który wczoraj około godz.14 został mi skradziony z bagażnika samochodu,przy ul.Długiej w Gdańsku :( Opis tego roweru: SANTA CRUZ HECKLER, kolor ramy czarny ze srebrnymi napisami Santa Cruz Heckler, amortyzator przód Marzocchi Bomber Z1 2002r, Free Ride, Made in Italy, 130mm skoku,dolne golenie kolor szary z białymi napisami,golenie górne w kolorze złotym (na lewej górnej goleni jest dość widoczne zadrapanie!),z prawej strony nieco rozjechana od śrubokrętu,śruba regulacji tłumienia,lewa strona blokada skoku za pomocą małej wajchy,kapsle regulacyjne w kolorze czerwonym. Damper tył Manitou Swinger 3-way w kolorze czarnym. Siodełko Boplight, białe, hamulce hydrauliczne Giant, klamki oraz cylinderki,sygnowane marką Giant,kolor biały, osprzęt: manetki oraz przerzutka tył s**** X-5, przerzutka przednia oraz korby Shimano, kaseta Shimano 9-rzędowa, koła czarne (obręcze i szprychy),przednie koło obręcz Rember, zupełnie nowa opona Schellbe Black Jack 2.25, tył także Schelbe Black Jack 2.25. W razie jakichkolwiek info, proszę o kontakt pod nr. 884-108-811, mail: mariosunny4@wp.pl, gg2727606



Nagroda dla osoby która pomoże odnaleźć bika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinniśmy możliwie pomóc w odnalezieniu,tego roweru i napiętnować osoby odpowiedzialne za jego kradzież ! Zbyt dużo jest złodziejstwa w tym kraju...to paskudne,że tak się dzieje...czas to powstrzymać !...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry