Widok

Skrzyżowanie tuchomska-saturna

Dlaczego to jest skrzyżowanie równorzędne? Z tego co wiem to Saturna to droga prywatna, a dodatkowo nie jest utwardzona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo tak zadecydowała gmina. Ulica została włączona do skrzyżowań równorzędnych. To czy jest prywatna czy nie nie ma żadnego znaczenia (już na tygodniach będzie gminna). Dodatkowo będzie utwardzona, również na tygodniach więc dlatego jest jak jest :) ps. mieszkancy sie składają/żłożyli na płyty - biorą udział w gminnym programie płytowym.
Jeżeli twoja ulica nie jest ujęta/mieszkańcy jeszcze nie tworzą wspólnoty to nic straconego. Do lutego możesz składać wniosek z chęcią udziału w programie utwardzania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zatkało kakao?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie chce, nie jestem frajerem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie jest. UStawa o ruchu drogowym art 2 pkt 10
"10) ,,skrzyżowanie" - przecięcie się w jednym poziomie dróg mających jezdnię, ich połączenie lub rozwidlenie, łącznie z powierzchniami utworzonymi przez takie przecięcia, połączenia lub rozwidlenia; określenie to nie dotyczy przecięcia, połączenia lub rozwidlenia drogi twardej z drogą gruntową lub stanowiącą dojazd do obiektu znajdującego się przy drodze; "
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie, nie jest a znaki poziome i pionowe nie obowiązują. Stoi sobie i jest namalowany dla hecy. Nie wierze w to co czytam.. taki problem puścić samochody co jadą z drogi oznakowanej jako skrzyżowanie współrzędne ... tyle czasu zaoszczędzone aby stanąć i tak w jednym korku przy biedrze No ale jestemz 2 auta szybciej bądź zaliczę dzwon, przyjedzie policja - wina kierującego z ul. tuchomskiej - mandat, stracone 2-3h :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kolego - nie będzie to pierwszy raz kiedy jakiś pajac z UG postawił znak o tak bo mu się mokry sen w nocy przyśnił. I dużo taki spraw w sądzie ludzie wygrywają - za te 2 czy 3h oczekiwania zapłaci sprawca wypadku po wyroku sądowym - też to nie będzie żadne nowum. Ps dostawiania se znaków i ich oceny wystarczy na początek lekturka pt "w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach" takie jakieś rozporządzenie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

No tak zapomniałam, że zanim wybierzesz się w podróż samochodem solidnie sprawdzasz wszystkie drogi w każdym mieście które są miastowe/gminne/ prywatne a na znaki nie patrzysz, bo wszystko wcześniej wykułeś na pamięć. Dramat, a myślałam ze z stolca torta nie da się zrobić ale jak widać w Baninie - MOŻNA.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W erze gps i geoportalu nie jest to nierealne. Ba auta już same się prowadzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry