Widok

Slabo

Wstapilismy tam na obiad. Zamówiliśmy smażony ser i wołowine długo gotowana. Frytki z paczki smażony ser z zamrażarki. Wołowina twarda, knedle biedne. Na tle innych czeskich knajp w Polsce sopocki lokal wypada naprawdę blado. To była nasza ostatnia wizyta
Moja ocena
Cesky Film kategoria: Restauracje
obsługa: 3
 
menu: 4
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: -
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się w pełni. Właśnie wróciłem z nart w Czechach gdzie jadłem chyba w 10 hospodach różnej maści więc mam przegląd. Ta w Sopocie się nie łapie nawet do tej przypadkowej dziesiątki i opowieści menedżerki, że pochodzi z Trzyńca (miasto jak Cieszyn na polskiej granicy) i zna się na czeskiej kuchni są nic nie warte. Zresztą wystrój mało przypomina także czeskie hospody - nidzie nie widziałem tablicy na ścianie z menu pisanym kredą. Kelnerki w ogóle się nie znają na potrawach- bo chyba w życiu w Czechach nie były. Serwują chemiczną śmietankę z pianki w sprayu do wołowiny (nawet dobrej). Jakby kucharz nie mógł kupić porządnej kwaśnej śmietany albo sam ją zrobić. Polecam Czeską Hospodę w Olsztynie - można się uczyć i właścicielka tam powinna się udać, już nie mówię o czeskich lokalach w Warszawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry