Widok

Śliskia farba na pasach czy opony do niczego?

Zwracam się z pytaniem czy ktoś doświadczył nieprzyjemnego poślizgu na pasach bądź liniach rozdzielających pasy ruchu? Piszcie jakiej marki macie opony. Pomoże to w przyszłości w doborze bezpiecznego ogumienia lub zmianie technologii malowania pasów. Mnie to spotkało po zmianie opon na nowe (Kormoran Road Performance). Ostrzegam że tylko dla kamikadze jak mokro! Proszę o komentarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autem mi się nie zdarzyło, przynajmniej nie przypominam sobie. Za to motocyklem to deszcz+hamowanie na białej linii=gleba.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To normalne że linię jak są mokre to łatwo o poślizg taka farba
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe czy ta farba ma odpowiednie atesty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz miałem uślizg na linii, ale to w "sezonie przejściowym" między jesienią, a zimą. Trochę śniegu nasypało, a ja jeszcze na letnich Nexen N'Fera SU1. Tak to bez problemu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Farba do du**, wjeżdża się na pasy i opony piszczą jakby auto driftem szło.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak jak napisane wyżej, czasem nie odczuwa się pośłizgu a czasem farba któa np jest położona w dolnym Sopocie lecisz jak na lodzie, samochód jeszcze sobie poradzi ale na 2oo trzeba uważać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystkie pasy, ścieżki rowerowe i inne kolorowe malunki na asfalcie są śliskie jak cholera..
samochodem nie robi to większego problemu bo trzyma jeszcze druga część auta, choć czuć uślizg, a na motocyklu lepiej całkowicie omijać wszelkie malunki, bo są bardzo niebezpieczne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

do góry