Śliwka w kompot

Restauracje Drink Bary

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 42

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Śliwka w kompot Miejsce godne polecenia , super obsługa, jedzenie pycha:)
~Monika Mirta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 lutego 2019

Bardzo smaczne jedzenie Dawno nie jadłam tak smacznie w Sopocie. Soczyste hamburgery z sosem z...
~Gość
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 grudnia 2018

Dobre jedzenie za przystepną cenę. Jedyny minus to mały lokal i zawsze kolejka. Ale warto czekać. Dobre...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 13 grudnia 2018

Door staff rude and unpleasant Unprofessional door staff Cannot behave.
~Waldek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2018

Oby tak w przyszłej wizycie mojej bylo Przepyszne makarony,żeberka smakowite,piwa śliwkowe znakomite.Obsługa...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 września 2018

Że szczerego serca polecam Powiem tylko tyle. Mój facet powiedział w trakcie jedzenia że ma mini...
~Ja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 czerwca 2018

Obsługa tworzy miejsce :) Krótki wypad z żoną do Sopotu. Sobota przed południem. Trafiamy tam bo...
~Radek P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Zdecydowane TAK !! Zdecydowanie polecam. Obsługa na wysokim poziomie, jedzenie pyszne. Mimo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2018

polecam, z pewnym zastrzeżeniem Lokal oceniłem na 6, mimo dość istotnego zastrzeżenia, o którym niżej....
~A.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2018

PETARDA Klimat -Super, Obsługa -Profesjonalna Jedzenie -Pychota Najważniejsze jest...
~Patrycja z Sopotu
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 grudnia 2017

Sxeroki asortyment, obsługa porażka Szeroki wybór alkoholi, bardzo dobre nalewki (truskawkowa i nutella hit),...
~Jadzia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2017

Przede wszystkim, z kelnerką na Ty... ? ...nie wiem, kiedy przeszedłem. Nie podoba mi się to. Nie jestem jakimś...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2017

polecam wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre. Zawsze ciezko o wolny stolik to chyba mowi wszystko....
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2017

Polecam dla dzieciatych:) wątek zamknięty Właśnie wróciłam ze śliwki, gdzie byłam razem z małym dzieckiem. Obsługa...
~Zadowolona
-

dodano: 4 lutego 2017

Sympatyczne miejsce, polecam! wątek zamknięty Oblężenie lokalu to chyba najlepszy dowód, że w Śliwce można dobrze zjeść....
~Ally
-

dodano: 24 stycznia 2017

Tutaj nie poplotkujesz! wątek zamknięty Wraz z kolezanka chcialysmy sprawdzic polecaną Śliwkę. Nie widzialysmy sie...
~Anais
1

dodano: 22 kwietnia 2016

😃 wątek zamknięty Gorąco polecam ŚLIWKĘ 😃 sympatyczna obsługa, przepyszne jedzenie,...
~A.
-

dodano: 30 października 2016

Brawo! wątek zamknięty Pracując w gastro kilka dobrych lat mam już pewną wiedzę na ten temat,...
~gastronautka
-

dodano: 9 października 2016

Restauracje wątek zamknięty R E W E L A C J A, wszystko wspaniałe . Zarówno jedzenie jak i drinki....
~Anka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2016

~Dyplomowany Spiewajacy Barman Wo
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry