Widok

Słodziaki w wersji junior - gdzie są pszczółki?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś widział jeszcze słodziaki pszczółki w jakiejś Biedronce? Mała się uparła na tę konkretną maskotkę i jest dramat bo byłyśmy w dwóch sklepach i nie ma :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłam w czterech, zanim znalazłam - w Chwaszczynie, ale była tylko jedna i to 2tyg temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wczoraj dużo było pszczółek, innych też w Biedronce przy Warszawskiej w Gdańsku. Czy są jeszcze dziś to nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mąż kilka dni temu przywiózł z biedry na worcella, Chełm może jeszcze są
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My dziś robiliśmy zakupy w różnych miejscach i zajrzeliśmy do wszystkich biedronek po drodze szukając pszczółki. W żadnej z 6 odwiedzonych nie było maskotki. Dzieci zabrały inne i w ten sposób mają 9 z 10 poza właśnie pszczółką. Pewnie jak na złość zobaczę ją w sklepie za parę dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za 26.99 albo 27.99 można kupić w razie co , może w outlecie będa albo w Biedronce na morenie na piecewskiej, w piątek było tam pełno maskotek wieczorem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tych juniorów póki co nie można kupować, tylko za naklejki. Fakt, mają swoją cenę jak sprawdzisz na czytniku ale nie można w kasie ich kupić, tylko za naklejki wymienić. Może jak już skończy się akcja wymiany naklejek a maskotek im dużo zostanie to można będzie je kupić, na razie jak pytałam w sklepie czemu juniory mają cenę a nie można ich kupić, to pani powiedziała, że każdy produkt w sklepie musi mieć w systemie swoją cenę nawet jak nie można za niego zapłacić.

I tak w tym roku jest nie źle, bo w każdej biedronce jest na prawdę dużo tych wszystkich maskotek. No może poza pszczółkami, które są rzadko spotykane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wczoraj były pszczółki na Dabrowszczakow po netto w biedronce. Było ich sporo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam dziś okazję być w 3 biedronkach na Oruni Dolnej i Górnej, ale pszczółek brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

a widziałyście gdzieś moze książki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (19 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

czym wybielić zęby (22 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

do góry