Żłobek Słoneczny Domek

Opieka nad dziećmi Żłobki

Gdańsk, Królewskie Wzgórze 9/18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia wątek zamknięty Najważniejsza dla mnie jest radość mojej córeczki kiedy mówię idziemy do...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Kornelia - opinia wątek zamknięty żłobek na medal. Panie opiekunki i właścicielka bardzo sympatyczne. Jesteśmy...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Ewelina - opinia wątek zamknięty Żłobek godny polecenia Bardzo dobra opieka oraz oferta zajęć dla dzieci....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Henryk - opinia wątek zamknięty Wielki plus za wspaniałe podejście do dzieci i stworzenie miejsca, gdzie...
~Henryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza tam od dłuższego czasu muszę przyznać ze jestem bardzo...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Długo szukałam żłobka dla swojego dziecka i poleciła mi ich znajoma. To był...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Eww - opinia wątek zamknięty Żłobek z prawdziwego zdarzenia. Otacza dzieci ciepłem i profesjonalną opieką,...
~Eww
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry żłobek oferujący fachową opiekę oraz bogaty program zajęć...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

Teresa - opinia wątek zamknięty Najlepszą rekomendacją jest zadowolenie i uśmiech własnego dziecka.
~Teresa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2020

Weronika - opinia wątek zamknięty Wspaniała kadra i zaplecze żłobka. Pierwszy synek z uśmiechem idzie...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Trafiłam na ten żłobek z polecenia. Córeczka miała iść do innego i nie żałuję...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Nasza córka uczęszczała do żłobka przez 1,5 roku. Niebawem będzie chodzić do...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Zadowoleni rodzice! - opinia wątek zamknięty Już drugie dziecko oddaje w opiekę cioć w Słonecznym Domku, to moim zdaniem...
~Zadowoleni rodzice!
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Mama - opinia wątek zamknięty Synek z miłą chęcią chodzi do żłobka, a my widząc, że dobrze się tam czuje...
~Mama
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny zlobek. Adaptacja synka przebiegla wzorowo. Kazdego dnia byla...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Miła atmosfera panująca w tym miejscu czyni naszą pociechę ciagle...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Fajne miejsce. Super zorganizowana adaptacja. Bardzo ciekawa forma publikacji...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Renata - opinia wątek zamknięty Najlepszy żłobek w okolicy. Fachowa opieka, indywidualne podejście podczas...
~Renata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Cudowny żłobek, wspaniałe miejsce dla dzieci. Przemiła właścicielka. Żłobek...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Aneta - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry żłobek. Widać, że właścicielka jak i opiekunki bardzo się...
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry