Widok

Ślub w Kościele Św. Mikołaja - jakie koszta?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,

Ktoś brał niedawno albo będzie brał Ślub w Kościele Św. Mikołaja i się orientuje ile kosztuje: wystrój, protokół itd. wszystkie koszty z tym związane? Mają jakiś cennik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podczas ustalania daty ślubu, zapytałam wprost, czy jest jakiś cennik- otrzymałam odpowiedź, że organista kosztuje 200 zł, natomiast sam ślub nie kosztuje, chyba że narzeczeni wyrażają chęć dania ofiary. Dodatkowe utwory, próby, do ugadania z organistą i ewentualnie też się dopłaca. Protokół myślę, że nie kosztuje-to element dokumentacji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź. A co z dekoracją Kościoła? Wszystkie pary, które biorą Ślub w ten sam dzień się składają? Czy raczej w ogóle się nie dekoruje? Kościół sam w sobie jest piękny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kościół jest piękny, to prawda. Za dekorację kościoła odpowiedzialny jest Ojciec ( brat) Karol. Nic więcej jeszcze nie wiem. Ślub mam 23.04 br, niedługo będzie spisywany protokół przedślubny więc zapytam jak wygląda sprawa z dekoracją. Myślę, że świeże kwiaty są jak najbardziej na miejscu, żeby nie psuć i nie wprowadzać kiczu to tak pięknej i klimatycznej świątyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brat brał tam ślub i w jego przypadku była mowa o finansowaniu kościoła poza organistą. Mimo to polecam. Proboszcz ma farta, że trafił do tak pięknej parafii i nie musi walczyć o "ofiare" ;)

Www.fotobudeczki.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W jakiej wysokości te finansowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajomy wspominał, że 200zł dawał na jakąś usługę, której w efekcie nie było. Co konkretnie? Nie wiem. Tak, czy siak groszowe sprawy a kościół ładny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnież kiedyś brali kasę za wystawienie jakiegoś papierka a to było powszechnie darmowe. Mowa konkretnie o 2012roku. Do teraz mogło się wszystko zmienić. Pytajcie proboszcza wprost.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie ma miejsc na nauki przedślubne w kościele Św. Mikołaja to polecam kursy weekendowe z nauk przedmałżeńskich (bez poradnictwa rodzinnego), są intensywne i ciekawie prowadzone, jest czas na refleksje, rozmowy, trochę warsztatowe zajęcia, parafia Joachima i Anny w Gdańsku Letnicy, prowadzone są przez małżeństwa i księdza. termin 15-17 kwietnia, 3-5 czerwca 2016. Zgłoszenia i bliższe informacje: e-mail: kurswczs@gmail.com koszt 180 zł od pary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy posiada ktoś informację jak to wygląda obecnie (ok 2019 rok i wyzej)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry