Widok

Słyszeliście co powiedział Koreń?!

Rada Sołecka podała, że pan radny Koreń zorganizował mieszkańców ulic położonych obok jego działki, i złożyli wnioski by ich ulice zrobić z Funduszu Sołeckiego!
Do tego Koreń powiedział, że reprezentuje on tylko północną część Banina „bo stąd ma głosy”.
Drogi Panie Koreń, miał Pan reprezentować całe banino a nie tylko część północną a i to Panu nawet nie wyszło. Uaktywnił się Pan przed wyborami a przez 4 lata była cisza. Jest Pan utrzymywany też z podatków południowej części jak i innych miejscowości.
Zmartwię Pana, podczas tych wyborów jest jeden okręg wyborczy w Baninie, więc południowa część zapamięta to Panu!
Co do kultury osobistej, wiedzy i kompetencji nie będę się odnosił bo każdy kto widział Pana choć przez minutę wie z kim ma do czynienia.
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 3

No ja juz dawno mowiłem ze ten Pan Koreń jest nic nie wart, mam nadzieję ze ludzie drugi raz tego samego błędu nie popełnią.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2

Właśnie o takich mi chodziło, kiedy pisałem, że za cztery lata przestaną mieć jakiekolwiek znacznie. Oby! Występ tego pana na zebraniu ws. niedoborów wody w zasadzie powiedział o nim wszystko...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten pan koren to buc i burak. A tępy jak stara siekiera. Już nie raz na radzie gminy dał popis głupoty i chamstwa. Pewnie dostał się do rady żeby zamoczyc buzię w korycie i robić lewe interesy. Na pohybel takim typom
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mam nadzieje że drugiej szansy nie bedzie miał. Jak bylo spotkanie w sprawie wody to nawet słowem sie nie odezwał, tzn. probował ale jak zwykle nie miał nic do powiedzenia a wszystkiemu są winni mieszkańcy bo uzywają za duzo wody
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

wobec tego ja mam propozycję. Wybierajmy co 4 lata radego z innej części Banina. Zrobi dla siebie i swoich sąsiadów co będą chcieli i z głowy. Potem następna część i następna i tym sposobem Banino będzie zrobione. I proszę się się nie oburzć bo tak było jest i będzie. Przykłady/ Spójrzcie gdzie mieszkają wybrańcy narodu (gmina, powiat) obecni i byli i jak wygląda ich okolica. Reszta to plebs do łupienia z podatków.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czas na świeżą krew. Na bank nie będę głosowała na tego Korenia. Nie raz pokazał swoją kulturę osobistą a w zasadzie jej brak. Nic nie zrobił dla Banina a pierwszy do przypisywania sobie zasług.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nawet słyszałem jak ten pan obiecywał mieszkańcom ul Saturna że zrobi im drogę nawet mimo tego że jest prywatną i jak na razie nie ma opcji aby gmina ja przejęła...
Widzę że obecne hasło wyborcze tego Pana to ,,nikt wam tyle nie da ile ja wam mogę obiecać":-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tego nie słyszałem , jak zostanie przejęta to owszem .
Już nie dodawajcie sobie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Oooo sam pan Koreń jako Anonim się odezwał w własnej obronie:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do przecinania wstęgi na wyremontowanej stacji uzdatniania pierwszy się pchał. Żeby tylko się pokazać. Jeszcze nigdy nie widziałem by w jakiejś miejscowości tyle ludzi pchało się do przecinania wstęgi, niezależnie od inwestycji.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie popełnijcie błędu, teraz wybieramy na 5 lat, jak wybierzecie tych samych bezradnych co są obecnie to przez najblizsze 5 lat będziemy mieli syf i nic więcej. Przez ostatnie 4 lata niczego nie zrobili i niczego nie zrobią. Obecni radni powinni juz odejść do lamusa.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

natomiast nowi kandydaci powinny na spotkaniach przedwyborczych pokazać przede wszystkim, że maja wystarczająco twarde karki, żeby się nie uginać pod naporem starej nomenklatury. Pan K... jest zbyt gietki do tej roboty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jak to ale teraz taki kwiatek:

https://expresskaszubski.pl/pl/11_wiadomosci/28707_ukowo_radny_wygra_przetarg_gminnej_sp_ki_ale_si_wycofa.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://expresskaszubski.pl/pl/11_wiadomosci/28707_ukowo_radny_wygra_przetarg_gminnej_sp_ki_ale_si_wycofa.html - poprawny link (zjadłeś "l" na końcu).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hipokryzja była jest i będzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre sobie! Radny mówi, że chciał chronić nasze podatników pieniądze z tego wnioskuję, że niby jego oferta cenowa była najlepsza,a się okazuje ,że wcale tak nie jest, sprawdźcie sobie na stronie spółki komunalnej jego oferta nie była najtańsza! Kłamstwo kłamstwem pogania!!! Radził się prawnika, bo czuł, że sprawa jest śliska, a mimo to startował do przetargu, chęć zysku była większa! Wstyd na całą gminę, takich radnych nam tu w Baninie potrzeba
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

I zaraz pojawią się tlenione blondynki z pompowanymi ustami, które się nie zamykają...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ech. Nie ma tragedii: Radny się wycofa ale zaraz powstanie nowa spółka na sąsiada, kuzyna, szwagierkę, która to wygra ten sam przetarg.
Kruk krukowi oka nie wykole
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to mamy sołtysa. Brawo my.
Dla każdego rozumnego człowieka posiadającego minimum przyzwoitości taka sprawa bez opinii prawnych śmierdziałaby na kilometr konfliktem interesów, ale nie dla pana Korenia.
Swoją drogą ile takich spraw nie wychodzi na jaw w naszej cudownej gminie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sołtysa??? Ty wiesz w jakiej Ty wsi mieszkasz?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Koreń jest radnym w obecnej kadencji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak się wydaje pieniądze podatników!!! Bulwersujące!!! Wstyd!!! Trzeba patrzeć na te ich "uczciwe ręce "
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

A Gmina naliczyla Koreniowi kare za nie realozacje umowy przetargowej ?? W gminie zukowo od lat robione są walki jeden wielki uklad tak samo jak przetargi które wygrywa elwoz.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadnej kary pewnie nie będzie, bo przecież tu miało się zarobić, a o stracie nie było mowy,taka była umowa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To sprawa dla CBA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny przykład układu. Sam Koreń się przyznaje, że zrezygnował z przetargu tylko dlatego, że zrobiło się głośno wokół tego. Zerknijcie kto złożył najniższą ofertę a która została wybrana.
Macie taką władzę jaką sobie wybraliście.
Do tej pory radni zrobili jedynie coś dla siebie - podnieśli diety. Teraz przetarg, też Koreń chciał dla siebie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Burmistrza do demisjii!!!! Niech lepiej zajmie się wychowaniem syna....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://gazetakartuska.pl/niejasne-powiazania-w-gminie-zukowo,a2566
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest sprawa dla Uwagi TVN. Podejrzewam, że jak by sie w to reporterzy zagłębili to by dopiero wyszła na wierzch Afera Kaszubska. Może w końcu by wyborcy zobaczyli na kogo głosowali.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest sprawa dla CBA
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry