Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej Gacek - ocena Krzysztof zajmował się moim tatą, pacjentem hospicjum domowego, po udarze i w...
~Maciej Gacek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 lutego 2024

Jadwiga - ocena Pan Krzysztof jest prawdziwym profesjonalistą z ogromną wiedzą,którą...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Alicja - opinia Jestem bardzo zadowolona z rechabilitacji, pełen profesjonalizm, odpowiedni...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Grażyna - opinia Rewelacja, nie będę się długo rozpisywać. dzięki panu Krzysztofowi moja...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 lipca 2023

Jan Kaczmarek - opinia Dziękuję, Ćwiczenia obrane idealnie do wieku i możliwości. Wraz z żoną...
~Jan Kaczmarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2023

Wiktor i Ola - opinia Pan Krzysztof rehabilitowal naszego tate okolo 6 miesiecy trzy razy w...
~Wiktor i Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2023

Gabriela - opinia Pan Krzysztof prowadził przez 9 miesięcy rehabilitację mojego Taty po udarze...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2022

Katarzyna z Gdyni - opinia Z całego serca polecam pana Krzysztofa ! Profesjonalny, uroczy, z poczuciem...
~Katarzyna z Gdyni
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Ewelina - opinia Pan Krzysztof pomógł mojej mamie dojść do pełnej sprawności po zabiegu...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Paulina - opinia Polecam Pana Krzysztofa z całego serca! Ojciec po szpitalu przyjechał leżący...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Mariusz - opinia Polecam Pana Krzysztofa. Rehabilitował moją 90-cio letnią mamę po wyjściu ze...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 maja 2022

Ewelina. - opinia Polecam Pana Krzysztofa,super podejście do osób starszych,cierpliwy i pełen...
~Ewelina.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Krzysztofa za profesjonalne podejście do starszych pacjentów....
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Małgorzata Michałowska - opinia wątek zamknięty Pan Krzysztof jest miłą i kontaktową osobą. Jego usługi są profesjonalne....
~Małgorzata Michałowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Pan Krzysztof jest bardzo dobrym rehabilitantem. Cierpliwy z dużym szacunkiem...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 listopada 2021

Zofia z Gdyni - opinia wątek zamknięty Pan Krzysztof pomagał nam przy opiece nad starszą osobą, która wymagała dużo...
~Zofia z Gdyni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Piotr z Gdańska - opinia wątek zamknięty Pan Krzysztof jest świetnie przygotowanym fizjoterapeutą i rehabilitantem...
~Piotr z Gdańska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Rehabilitacja poudarowa wątek zamknięty Krzysztof zajmował się moją mamą w styczniu po jej udarze. Fantastyczny...
~Małgorzata Sildatke
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry