Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piękne usta i dolina łez :) wątek zamknięty Dzień dobry natrafiłam na ten salon kosmetyczny przy okazji wizyty w solarium...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Zakomite Solarium i przemiły właściciel wątek zamknięty Od początku istnienia tego solarium korzystam od czasu do czasu i zawsze...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Rzęsy wątek zamknięty Dzisiaj mija piąty tydzień od "założenia norek" a ja dopiero idę po nowe z...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Śmiech na sali wątek zamknięty Bardzo slabe wykonanie uslugi,/przedluzanie rzes/,koszt 180 zl,wypadly po 5...
~EX KLIENTKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Zdecydowanie "Perełka w trójmieście" ! :) wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Julię, która jest specjalistką w tym...
~Klientka :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Super !!! wątek zamknięty Baaaardzo polecam solarium. Super łóżka, czysto i co najważniejsze Pani która...
~m
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Jestem bardzo zadowolona :) wątek zamknięty Dzień dobry :) postanowiłam napisać komentarz ponieważ jestem bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

POLECAM wątek zamknięty Bardzo czysto, po dwóch wizytach (10 min ) mam piękną opaleniznę, co oznacza,...
~Emilka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Czy nadal jest świetnie? wątek zamknięty Czy nadal jest tak świetnie w tym solarium?????
~nata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Polecam Solarium Dubaj wątek zamknięty Witam Plażowiczów:) muszę powiedzieć ,że naprawdę mocne jest solarium w tym...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Bardzo dobre solarium !!!:) wątek zamknięty Witam wszystkich korzystających z solariów ,mogę uczciwie polecić "Solarium...
~Kinga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Poleca:) wątek zamknięty Polecam każdemu kto chce sie opalic i zrelaksować :) łóżka super opalające :)...
~Paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

SUPER! wątek zamknięty W przeszłości korzystałem już z wielu łóżek i solariów, ale od pierwszej...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

Bardzo dobre Solarium :) wątek zamknięty Witam wraz z mężem szukaliśmy miejsca ,które uzupełni nasze braki w słońcu...
~Irena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

New Dubaj wątek zamknięty Nowa odsłona Dubaju jest fantastyczna. Jest przytulnie, miło i bardzo...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Doskonały Salon Kosmetyczny wątek zamknięty Szczerze polecam zabiegi wykonane przez Panią Kosmetolog. Pani Julia jest...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

POLECAM :) wątek zamknięty Dziś po raz pierwszy odwiedziłam DUBAJ i jestem bardzo mile...
~Daga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

Solarium Dubaj wątek zamknięty Z reguły nie wystawiam opinii, ale wizyt w solarium Dubaj na tyle spełniła...
~Milena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

MEGA MOCNE SOLARIUM wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie. Nowoczesne duże łóżka świetnie opalają....
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Rewelacyjne Solarium wątek zamknięty Muszę przyznać, że jestem bardzo wymagającym klientem. Mimo tego Solarium...
~Patryk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry