Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam!!!!!! wątek zamknięty Szkoła bardzo fajna szczególnie pozdrawiam Panią Anie oraz Pana Bogdana....
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Polecam bardzo wątek zamknięty Polecam bardzo miała atmosfera pani Ania pomaga w załatwieniu wszystkich...
~Damian Loewenau
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Polecam! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! Pomimo ciągłego przerywania mojego kursu w przeciągu...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Bardzo polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkołę, a w szczególności pana Bogdana. Pomimo pierwszej z...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

Sorriso - szkoła godna polecenia wątek zamknięty Egzamin zdany dzisiaj, teoria na max i praktyka za pierwszym razem, dziękuje...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Sorriso najlepsza ośrodek szkolenia wątek zamknięty Jestem właśnie świeżo po egzaminie, który zdałem pozytywnie za drugim razem....
~Adaś
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

100% Polecam wątek zamknięty Polecam szkołę Sorriso , spokój i opanowanie P. Bogdana rzadko spotykane ,...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Podziękowania ;) wątek zamknięty Dzięki OSK SORRISO zdałem za pierwszym razem egzamin z teorii i jazdy ;)...
~Grzegorz Formela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

podziękowanie wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Sorriso. Dziękuję najbardziej panu...
~Bartłomiej Jankowski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

dzieki wątek zamknięty polecam jazdy z Panem Mateuszem , egzamin zdany za pierwszym razem , bardzo...
~Karolina C
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Super szkoła wątek zamknięty Teoria i praktyka zdana dzisiaj za pierwszym razem. Pan Bogdan nauczy nawet...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Podziękowania dla Pana Bogdana wątek zamknięty Instruktor niemal że doskonały, mający super podejście do przyszłych...
~Artur P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

👍 wątek zamknięty Polecam bardzo tą szkołę jazdy, przystępna cena, mili ludzie, przyjemna i...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Moja ocena nie jest bezzasadna,uważam, że zostałam świetnie przygotowana do...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Super ośrodek wątek zamknięty Polecam bardzo ten ośrodek. Pani Ania zawsze pomoże i udzieli wszelkich...
~Oskar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam tą szkołę. Zależało mi na szybkim ukończeniu kursu i się udało! Pani...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Najlepszy ośrodek wątek zamknięty Gorąco polecam ten ośrodek. Zdałam za pierwszym razem. Pan Bogdan jasno,...
~Agata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Sorisso nauka jazdy wątek zamknięty Chcę bardzo podziękować panu Mateuszowi za cierpliwość w trakcie nauki jazdy...
~Barbara
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Jak najbardziej polecam! wątek zamknięty OSK Sorriso polecam z czystym sumieniem. Pan Bogdan wszystkiego nauczy i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Pan Bogdan wątek zamknięty Mega polecam właśnie ta szkole. Na codzień mieszkam w Anglii lecz pan z...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
327

postów

246

wątków

do góry