Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Polecam!
~Radek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

zadowolona - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Sorriso. Egzamin mam za pare dni i czuję...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

1000% JAZDY wątek zamknięty Wiem że doba ma 24h ale dla Pana Bogdana powinna mieć 48h:) jak jazdy to...
~Łukasz K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Superr !!! wątek zamknięty Bardzo polecam szkółkę Sorriso.Nauka na bardzo wysokim poziomie i odbywa się...
~Kasia P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

Piotr - opinia wątek zamknięty Dziękuję bardzo za wspaniałe przygotowanie do egzaminu. Zdane za 1 razem.
~Piotr
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam szkołę Sorriso, jeździłam z kilkoma instruktorami i...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 maja 2012

za pierwszym razem :-) wątek zamknięty Dziękuje serdecznie za wszystkie uwagi oraz wskazówki instruktora, za ciągłe...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Zuza - opinia wątek zamknięty Świetna lokalizacja w centrum Gdańska i świetna atmosfera! : )
~Zuza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2012

Pan Bogdan na medal :) wątek zamknięty Szczerze polecamy Sorriso :) A w szczególności Pana Bogdana :) Świetny...
~Siostry :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

Super wątek zamknięty Super instruktor , wykupilam tylko 2 dodatkowe godziny na Yarisie w dzien...
~Aniela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

Filip - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim. Na zajęciach i jazdach panuje miła atmosfera. Szkoła daje...
~Filip
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Ania :) - opinia wątek zamknięty Mila atmosfera, dobre przygotowanie do egzaminu, jazdy z najlepszymi...
~Ania :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Polecam SORRISO! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam szkołę jazdy Sorriso. Zero stresu. Wszystko...
~Paweł J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Było super! wątek zamknięty Bardzo polecam. Szybki kurs, który zawierał wszystko, co konieczne. Bardzo...
~Filip
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

POLECAM SORRISO!! wątek zamknięty To profesjonalna Szkoła Nauki Jazdy, to bardzo dobrze zainwestowane...
~Marek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

Świetna szkoła wątek zamknięty Gorąco polecam, praktyczny zdany za pierwszym razem, świetny poziom nauczania...
~Kuba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

Kalina - opinia wątek zamknięty Miła atmosfera i nauka na wysokim poziomie. Wszystko wytłumaczone idealnie....
~Kalina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Z uśmiechem i ze śmiechem! wątek zamknięty Kluczem do wszystkiego stała się rodzinna atmosfera, dużo śmiechu i uśmiechu,...
~Magdalena S.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

"Prawo jazdy" nic trudnego !!! wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem, bez żadnych problemów !!!
~Rafał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2011

Kategoria A wątek zamknięty Jestem Bardzo zadwolony. W tej szkole robiłem już drugą kategorię. Instruktor...
~Bartek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
327

postów

246

wątków

do góry