Spec-Bud

Usługi remontowe i budowlane

Gdańsk, Kielnieńska 131

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego remontu mieszkania (panele i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Strzał w 10 wątek zamknięty Spec-bud był którąś z kolei ekipą, która wykonywała dla nas remont i...
~lsobolew
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Kompleksowy remont łazienki wątek zamknięty Prace wykonane profesjonalnie, rzetelnie, z dbałością o szczegóły i w...
~Rafał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Prace w domu jednorodzinnym wątek zamknięty Firma wykonała w moim domu remont 3 pokoi oraz klatki schodowej. Wykonane...
~Irena Bukartyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 maja 2013

polecam wszystkim wątek zamknięty bardzo sprawna i rzetelna ekipa, mieszkanie wykończono bez żadnych...
~małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Grażyna - opinia wątek zamknięty Remont przedpokoju wykonany bardzo szybko,solidnie.Zerwanie starej...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

Remont kawalerki 36 m wątek zamknięty Pragnę podziękować firmie za wykonanie remontu w moim mieszkanku. A przede...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Kompetentny zespół budowlany Spec-Bud wątek zamknięty Zlecenie dotyczyło sfinalizowania prac budowlanych ze stanu deweleporskiego w...
~Jadwiga O.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Rzetelna firma wątek zamknięty W ubiegłym roku, firma wykańczała kompleksowo nasze nowe mieszkanie. Ogólnie...
~Sławek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

adaptacja poddasza wątek zamknięty miałam problem z wyborem odpowiedniej firmy remontowej, ponieważ jestem...
~Agnieszka Liberadzka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

Remont mieszkania w opłakanym stanie Gdańsk Ul.Św Ducha wątek zamknięty Dzięki współpracy z projektantem wnętrz,z przyjemnością stwierdzam że końcowy...
~Remigiusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2011

Prace Remontowe w mieszkaniu deweloperskim wątek zamknięty Polecam firme Spec-Bud wszystkim ktorzy planuja remont
~Maria W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry