Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Leszek Macioszczyk - opinia wątek zamknięty super firma i super fachowcy
~Leszek Macioszczyk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

POLECAM wątek zamknięty Serwis bardzo profesjonalny, miła i słowna obsługa, szybkie działanie....
~Agnieszka Kanarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Szybko i skutecznie wątek zamknięty Panowie nie dość że wymienili zbity monitor w moim laptopie w ciągu jednego...
~Roman B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Polecam ten serwis wątek zamknięty Ekspresowa naprawa laptopa po zalaniu. Bardzo przystępna cena i miła obsługa
~Waldek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

polecam wątek zamknięty Profesjonalnie,merytorycznie, rozsądnie cenowo wykonana usługa. Jedynym...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

OCENA wątek zamknięty uzasadnienie oceny: jak w wyżej wymienionych punktach:) miła obsługa, szybki...
~Monika Marciniak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Naprawa Laptopa wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa klienta. Jakość świadczonych usług spisuje się wzorowo...
~Amadeusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

wymiana matrycy wątek zamknięty Drugi raz jeżdżę z laptopem dwa razy wymieniali matryce i dwa razy z***......
~Łukasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

artur - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa
~artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

"Szybko, zwięźle i na temat" wątek zamknięty Jak w nagłówku, usługa szybka i sprawna, komputer działa bez zarzutu. Ceny...
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Polecam! wątek zamknięty Polecam Firmę SpecLab. W czwartek zawiozłam służbowego laptopa, gdyby nie to,...
~BeeDee Express
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

SPEC LAB SERWIS wątek zamknięty PELNA PROFESJONALNOSC SERWISU
~Ewaryst
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Profeska wątek zamknięty Szybkość co do ceny zaskakująca. W ten sam dzień naprawiony sprzęt a w innych...
~POLKOM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Profesjonalni wątek zamknięty Analiza i naprawa błyskawiczna.
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

rzetelna obsługa wątek zamknięty Niedawno podrzuciłem do serwisu SpecLab drukarkę wymagającą naprawy. Choć...
~Dawid
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

Laptop nie włączał się wątek zamknięty Serwis godny polecenia. Rzetelna, fachowa obsługa, a przede wszystkim miła....
~PiotrM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie i konkretnie . Po wstepnych ogledzinach wycena uslugi ,...
~rawdi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

POLECAM ! wątek zamknięty Szybko uporali się z naprawą płyty głównej w moim laptopie. Dodatkowo w...
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Czyszczenie laptopa wykonane w dwie godziny wątek zamknięty Panowie uporali się z czyszczeniem i zakonserwowaniem mojego laptopa w...
~Jarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Zalany laptop sony wątek zamknięty Wczoraj zalałam laptopa swojej koleżanki. Musiałam szybko coś wymyślić. Na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry