Widok

Specjalista od USG,polećcie kogoś proszę.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Potrzebuję specjalisty od USG brzuszka.Tylko nie doktor Wyszomirską,zależy mi na czasie a tam rejestracja wstrzymana.Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak się nazywa się lekarka ale wiem,że współpracuje z chirurgiem ze szpitala kolejowego,a USG robi na wałowej. Mamy do niej skierowanie ale jeszcze nie dzwoniłam więc nie wiem jakie są terminy..
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To niestety pewnie trochę poczekasz-jak miesiąc temu musiałam zrobić USG mózgowia to termin wyznaczyli na za 1,5 miesiąca.Wtedy miałam szczęsie,że trafił się "okienko" u dr Wyszomirskiej ale teraz niestety nie:(.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co się dzieje z brzuszkiem Twojego dzieciaczka?
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Kosiak, przyjmuje w Gdyni, na Zabiance i koło Alfy na opolskiej

http://www.dobrylekarz.info/gabinet/wojciech-kosiak.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy jest dr Kosiak, przyjmuje w Gdańsku w Diagnosonie na Osowej i w Endomedzie na Przymorzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosiak, Czarniak, Swiętoń.

Każdy z nich chyba przyjmuje w kilku miastach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
Czerniaka poleciła mi moja pediatra,tylko do Pruszcza to dla mnie cała wyprawa-nie mam auta :(.Muszę sprawdzić terminy u dr Kosika.Mała ma zaniżoną hemoglobinę,czerwone krwinki,poza tym kriwinki różnej wielkości,ale żelazo w normie,bilirubinę podwyższoną,ale w sumie w tendencji spadkowej z tym że ma prawie 9 tygodni i już od 2 tygodni nie jest karmiona piersią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czarniak przyjmuje też np. w Endomedzie w Gdańsku na Opolskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Bardzo dziękuję za info,rano sprawdzę Endomed.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniąc do Endomedu zaznacz, że to coś bardzo pilnego. To fajna przychodnia, nas zawsze "wciskano" na najbliższy dzień w którym przyjmował doktor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeszcze raz dziękuję,naprawdę zależy mi na czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy jest Kosiak, ale chyba się trochę czeka na wizytę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
asiuniab73, czy dr. czarniak w Pruszczu przyjmuje na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Hejka.W Pruszczu to on już wogóle nie przyjmuje-ściemniają tylko te babki z rejestracji.Wtedy zarejestrowałam się(na dokładkę miałam mego farta bo dość odległe terminy,ale znalazły mi "okienko")i wybrałam się z Ujeściska do Pruszcza z maleństwem na 8.45 i guzik :(.Tylko na Opolskiej jak pisały dziewczyny wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kosiak w Gdyni i w Gdańku nigdzie więcej nie przyjmuje no i w akademii .A Ten czarniak i swieton to we wszystkich wypizdowiach gdzie tylko się da z reszta nie dziwie sie to pediatrzy biorący sie za wszsytko co sie da od usg dzieci po usg piersi u kobiet.KOSIAKA POLECAM CZARNIAKA I SWIETONIA NIE POLECAM
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ciesz sie, że nikomu takich bajkopisarzy jak Ty nie chce się ciagać po sądach za zniesławienie.

Zadzwoń na Polanki i zapytaj jakiegokolwiek lekarza, czy Świętoń jest dobrym specjalistą od USG - tam cały szpital wychwala go na potęgę. Ale pewnie się nie znają :D

Ponadawaj jeszcze na dr Wyszomirską. Ona też "udaje, że potrafi zrobić każde USG".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
Po pierwsze to dr Wyszomirska jest radiologiem i jak nie odróżniasz pojęć RADIOLOG i PEDIATRA to nie pisz bzdur o jakimś zniesławieniu .Po drugie dr Wyszomirska jest super fachowcem ale jeżeli chodzi o USG jest jeszcze super dr Kosiak.Czarniaka i Świętonia odradzam z prostej przyczyny robią wszystko co popadnie dr Kosiak nie bada dorosłych bo jest tak dobry że już nie wyrabia się z badaniem dzieci ma takie kolejki a poza tym honor by mu nie pozwolił badać dorosłych bo jest PEDIATRĄ.Tego samego nie można powiedzieć ani o Świętoniu ani o Czarniaku bo nie są radiologami a pediatrami a badaja dorosłych.Widać nie mają tylu chętnych dzieciaczków do badania skoro biora się za wszystko.Nie twierdze że są źli ale jest zasada jak coś do wszystkiego to do niczego i dlatego wole unikać tych specjalistów.Z resztą jak piszecie to przyjmują gdzieś po jakiś mieścinach typu żukowo czy pruszcz wiec jakby byli tacy rewelacyjni to by nie musieli jeździć kilometry za gdańsk. Abstrachując od tego to skoro niby dr świętoń taki dobry to czemu jako jedyny został odrzucony właśnie na polankach z usg??tu link:http://www.szozmd.pl/files/news/news58.pdf
albo wystarczy wrzucić w google dominik święton polanki i wejsc na wyniki roztrzygnięcia konkursu.Może jestem przewrażliwiona ale wole unikać lekarzy ktorzy zawodowo powinni zajmować sie dziećmi a biora się za dorosłych.i nie mowie ze sa złymi pediatrami ale sam fakt ze moja siostra miala usg piersi i jej synek usg brzuszka przez pediatre jednego robione bardzo mnie zbulwersował i nie ryzykowała bym wizyty u takich speców
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5
Kobieto, nieźle Ci odbiło, wyszukiwarka wyrzuca na kopy miejsc, w których wypisujesz bzdury na temat tych lekarzy, jeszcze chce Ci się nicki i komputery zmieniać. To już choroba. SZkoda, że dorosli nie mają ciemiączka, poszłabyś do Świętonia na USG :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
Zapomnieliście chyba że Dr. Świętoń jest bardzo młodym człowiekiem oraz ciągle dokształcającym się.Mojemu synkowi który ma anomalie prawej nerki robie badanie Usg tylko u niego choć na początku robiłam u trzech innych radiologów ze specjalizacją nefrologiczną i nie byłam zadowolona.Dr. Świętoń co najważniejsze ma podejście o dzieci zawsze je czymś zajmnie choć by puszczeniem bajki w telefonie i badanie wykona dokładnie jeźdźę zawsze do niego prywatnie i płaće tak naprawdę groszę za wizytę, w przychodni na Polankach dalej przyjmuje.
Na koniec dodam tylko że nefrolog który prowadzi mojego synka Dr.Karpowicz sam uważa że chodże do dobrego radiologa gdyż opis badania jest zawsze dobrze i precyzyjnie opisane.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Również polecam dr Świętonia. Tylko on dopatrzył się skprzepliny w żyle lerkowej mojej córki. a miała już kilka usg jamy brzusznej w krótkim przedziale czasu. Skrzeplina prawdopodobnie twi już od urodzenia. Dobry lekarz, wszystko spokojnie wytłumaczy i zbierze dokładny wywiad. do tego ma dobre podejście do dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosiak tez nie jest radiologiem i generalnie co z tego? W tym zestawieniu zapomnieliście o kujawie. Tez pediatra a do tego swiatnu radiolog.
W swojej sprawie bylam u kilku topowych radiologów w trójmieście którzy nie przebieralni w słowach krytykując diagnozę radiologiczna dr kujawy. Z niezwykla satysfakcja podkreślali ze to tylko pediatra. Jak sie okazalo to on miał racje. Nie odmowilam sobie satysfakcji przekazania tej informacji. Tylko rozdziawili dzioby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co prawda nastąpiło to po Twoim wpisie, ale co się (po)pisałaś to Twoje... http://www.szpitalpolanki.pl/sites/default/files/files_contest/17.12.2012%20Og%C5%82oszenie%20wynik%C3%B3w%20-%20Rozstrzygniecie.pdf

Pondto z wykształcenia dr Świętonia:
od 2011 zatrudnienie w Zakładzie Radiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku
od 2011 specjalizacja w dziedzinie Radiologii i diagnostyki obrazowej

Nie osądzaj przedwcześnie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestes kobieto przewrażliwiona tyle ci na pisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam, że odpowiadam wiele lat później, ale chciałabym zaznaczyć, że studia medyczne obejmują różne zagadnienia z medycyny. Jeśli się nie myle to pediatra wykonuje tą samą pracę co radiolog, tylko że on pracuje z dziećmi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry