Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daniela - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm ! Bezproblemowy kontakt, szybki termin, Pan Szymon...
~Daniela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Jestem zaskoczona bardzo wysoką jakością usługi czyszczenia dywanów. Bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Wykładzina w firmie została wyczyszczona starannie i dokładnie. Wszystkie...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Z usług firmy korzystałam już kilkukrotnie (pranie dywanów, czyszczenie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 września 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług już któryś raz i zawsze bardzo szybka i profesjonalna...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Marysia - opinia wątek zamknięty Polecam! Profesjonalna firma miły właściciel i co najważniejsze wszystko...
~Marysia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Rewelacja! Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza i miła atmosfera. Usługa...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2021

AC - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług. Rewelacja. Wszystko czyściutkie, wyprane, pachnące....
~AC
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Już po raz drugi korzystałam z usługi czyszczenia kanapy i jestem bardzo...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lipca 2021

Jarek - opinia wątek zamknięty fachowo, szybko i dokładnie, co do cen ... hmm mam taką teorie ze skoro...
~Jarek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Ewelina Strzelców - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Pranie narożnika, dywanów, siedzisk po psie i...
~Ewelina Strzelców
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lipca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Współpracuję z Panem Szymonem ok. 1 roku. Mycie witryn,czyszczenie lamp na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Polecam firmę. Usługa wykonana o czasie sprawnie. Dywany są czyste i pachnące.
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Ten człowiek to jest jakiś magik! Mieliśmy na wezglowiu łóżka wielką czarną...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Nalia - opinia wątek zamknięty Pan niezwykle uprzejmy i dokładny, zwiększył ilość preparatu po ocenieniu...
~Nalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Polecam usługa wykonana profesjonalnie :) krzesła dywany meble oraz tapicerka...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Kamila Kupisz-Lampinen - opinia wątek zamknięty Trafiłam na Pana Szymona przez ogłosznie na Fb. Szybkie sprawdzenie opinii o...
~Kamila Kupisz-Lampinen
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Izabela - opinia wątek zamknięty Okna wymyte na błysk. Cena przystępna . Termin dogodny. Miła obsługa.
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

Izabela - opinia wątek zamknięty Dokładnie , sprawnie , cena przystępna . Jestem bardzo zadowolona.
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm Pana Szymona, jestem bardzo zadowolona ze zrealizowanej...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry