Widok

Śpiący Gdański stadion

W Gdańsku tak pięknym mieście powstał tak piękny Stadion przypominający "bursztyn",lecz "kulturowo,muzycznie" tam się nic nie dzieje, ten stadion śpi.. ,gdzie we Wrocławiu,Warszawie,Krakowie organizowane są koncerty zespołu wielkich gwiazd: "Metallica" itp..,w dniu wczorajszym w Krakowie odbył się koncert Paul McCartney-a ,gdzie tłumy ludzi się zjechało z całej europy.. słuchało tak wielkiego wspaniałego muzyka,lecz trzeba jechać na koncert z trójmiasta do Krakowa, wiec zadaję sobie pytanie.. do czego służy stadion w Gdańsku..??? żadnej konkretnej muzycznej organizacji, wszystko śpi... budzi się tylko na mecz, później ponownie zasypia. Wydaje mi się ,że trójmiasto też czasami na coś konkretnego zasługuje,nie tylko na mecz ,gdzie się dobrze bawi sam prezydent Gdanska wywijając szalikiem Lechii,może by coś konkretnego muzycznego dla Trójmiasta zorganizował..????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

no kulturowo, muzycznie śpi dlatego, że wybudowano go dla Lechii Gdańsk, a nie dla mieszkanców Gdańska. Są tam jednak miejsca gdzie coś się dzieje np. MovementArena, Skatepark, gokarty, Zoltar, Escaperoom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

do góry