Widok

Spirala miedziana gdzie i za ile ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam
Poszukuję lekarza który zaklada spiralę miedziana moze któraś z Was zakładała ostatnio :)
Jezeli tak to ,gdzie i za ile :)?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wkładka wewnątrzmaciczna niehormonalna u mojej pani gin w jej gabinecie prywatnym kosztuje 600 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ma NFZ założenie za darmo, a sama wkładka około 100 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr. Tadeusz Hryniewicz zakłada na NFZ
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

spirala miedziana jest środkiem poronnym, naprawdę was to nie obchodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

To już sprawa sumienia.
Ja bym się nie zdecydowała na założenie, bo w mojej rodzinie urodziło sie kilkoro dzieci z takich wkładek miedzianych. Słaba skuteczność. Kuzynka miała rok, poszła na kontrolę i wszystko było ok. Za przeszło miesiąc znowu poszła, bo już test pozytywny wyszedł i urodziła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sa osoby (np ja) ktore nie moga brac hormonow w zadnej postaci i wkladka miedziana jest jedybym rozwiazaniem.

Roznica w skutecznosci pomiedzy hormonalna a miedziana to raptem 1 procent wiec mysle ze to dobre rozwiazanie.

A co do skutecznoaci ogolnie... Trzeba miec niezlego pecha albo szczescie, zwal jak zwał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też nie mogę żadnych hormonalnych rzeczy,.Chciałam ten implant na 5 lat w przedramię, ale jednak nie mogę.
A wkładki miedzianej niestety się boję, akurat znam te pechowe przypadki i mi się odechciało...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybacz ale jedyne co mi przychodzi do glowy to sytuacja w ktorej te kilka osob piszlo do jednego ginekologa i mialy zle zalozona spirale.

To jest az niendo uwierzenia. Owszem, zdarzaja sie takie przypadki ale jakos ciezko uwierzyc w kilka w najblizszym otoczeniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No tak wyszło. Nie był to ani jeden gabinet, ani nawet jedno miasto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakim.poronnym ? Nie pozwala na zagniezdze zarodka , czyli nie dochodzi do zapłodnienia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całe życie byłam przekonana, że do zapłodnienia dochodzi na ogół w jajowodzie i po 5-7 dniach zapłodnione jajo (zarodek) trafia do macicy i zagnieżdża się albo jest poraniane. Źle mnie nauczyli na biologii w podstawówce? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

a Ciebie naprawdę obchodzą cudze macice? Zajmij się swoją, bo to jedyna, o której masz prawo decydować.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

JAKI PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA? (41 odpowiedzi)

Niedługo zbliżają się te święta a ja kompletnie nie mam pomysłu... Majka ma 8 miesięcy,...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

do góry