Widok

Społeczny projekt, ciekawi ludzie

Hej!:) Wraz z zespołem pracujemy nad fajnym, społecznym projektem wspierającym ekonomię społeczną w regionie. Wiecie, rzemieślnicze produkty, które mają swoją historię, ponieważ stoją za nimi ludzie, a nie taśmy i maszyny produkcyjne.

Czy ktoś z Was ma pomysł, do kogo można uderzyć z pomysłem odnośnie social mediów lub instagrama? Albo zna jakiś blogerów, którym nie jest obojętna społeczność lokalna, lubią żyć w zgodzie z naturą i robić "coś więcej i lepiej" i chcieliby zamienić z nami kilka słów? :)

Za wszelką pomoc ogromne dzięki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Och, jesteś naprawdę świetny. Radzę się do nich zwrócić, mają świetnych facetów, którzy pracują, a może mogą ci wiele powiedzieć, sprzedają różne rodzaje kwiatów, na przykład róże, adeldeflores.pl/bukiet-roz/ są bardzo piękne, myślę, że możesz użyć wszystkiego poprawnie i skorzystają!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz po prostu świetny projekt, nie ma pytań o jego poprawność i trzeba powiedzieć. Czego potrzebujesz - świetna strona jest bardzo ważna dla takiej inicjatywy. Myślę, że warto korzystać z WordPress - świetnego narzędzia do tworzenia witryn. Istnieje duża liczba wtyczek, takich jak płatności woocommerce. Bardzo fajnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Czy są tu jacyś gracze w kasynie? (37 odpowiedzi)

Czy są tu jacyś gracze w kasynie?Czy są tu jacyś gracze w kasynie? Chcę trochę zagrać online,...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Magazyn firmowy (11 odpowiedzi)

Dzień dobry, mam problem z Subiektem GT. Jak dodawać na stan produkty które sam produkuję? Do...

do góry