Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jakie gogle! Witam, mam prośbę o poradę...zamierzam kupić bratu pod choinkę gogle. Jakiej...
hanrietta
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 29 listopada 2005

Może by tak coś o snowboardzie Hej, trójmiejscy snowboardziści trzeba stworzyć forum snowboardowe jest o...
Kurczak
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 17 listopada 2005

RELACJA NA EUROSPORT - MISTRZOSTWA ŚWIATA W TAEKWONDO MADRYT 2005 Przez Kilka Najbliższych Dni Będziemy Mieli Okazje Oglądać Na Eurosporcie...
~Mik79
2

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2005

Activ Studio w Gdyni na Morskiej Czy ktoś uczęszcza do tego obiektu na jakieś zajęcia a jeśli tak to na jakie...
~Monia27
2

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 16 października 2005

KURS NA RATOWNIKA! Czy ktoś z Was ma może jakies namiary na basen w Gdańsku, w którym będzie...
~Olka
2

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 16 września 2005

:) hey, mam pytanko - czy ktos z was wie na jakich zasadach są wybierane osoby...
~marta :)
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 24 listopada 2005

Enzym - kto zna strone www? Szukam strone internetowa szkoly tanca Enzym, czy ktos moze zna?
~Caroline
2

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 18 listopada 2005

JJak napakować klatę w 10 sekund http://www.joe-ks.com/MultiMedia/DanceOff.wmv
~Ivo
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 14 listopada 2005

warsztaty jogi warsztaty jogi w Gdansku od 3 - 9 października, prowadzi mistrzyni jogi...
~yoga3miasto
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 8 września 2005

Yoga Witam wszystkich!! Czy ktoś się może orientuje gdzie w Gdyni odbywają się...
Merit
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 23 października 2005

Yoga wg. metody Iyengara Zapraszam na zajęcia jogii szczególnie mieszkających na Morenie:) Studio 35....
AnkaH
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 3 listopada 2005

hala sportowa W Oliwie na ul. Wąsowicza 30 powstała nowa hala sportowa. Mozna pograć w...
~Tom
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 2 listopada 2005

KOLASEUM-**** 20 MARCA ODBYLY SIE ZAWODY W PODCIAGANIU NA DRAZKU ZORGANIZOWANE PRZEZ...
~SYNEK
2

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 22 marca 2005

Tenis stołowy Chce pograc w tenisa stołowego tylko nie mam pojęcia gdzie w trójmieście a...
~forest
4

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 10 lutego 2004

Pływalnia kryta MOSiR Gdańsk??? Czy ktoś może wyrazić opinię na temat teo obiektu? Czystość, jakość, itp....
~galis
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 22 października 2005

gdzie na kurs czy ktoś mi powie gdzie mogłabym zrobić sobie kurs na instruktorke w siłowni...
miss desire
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 17 października 2005

w jakim wieku można dziecko zapisać na karate Mam bardzo energicznego 5-latka, który chce uprawiać jakiś sport: biegać,...
Gin
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 12 października 2005

KARWINY- step czy na karwinach znajde jakis klub areobicu, ćwiczenia na stepie i wszystko w...
~pralina
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 10 października 2005

do Gdynianek :))) Dziewczyny gdzie aerobic na Karwinach lub Dąbrowie??? Polećcie cosik bardzo...
~AgataM
4

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2004

gdzie w 3miescie można pograc amatorsko w siatkowke? czy są jakieś kluby czy coś w tym stylu, ale amatorskie, dla tych co lubią...
~ell22
13

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 23 lipca 2005

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20344

postów

4617

wątków

do góry