Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
siatka Taki mały prywatny klub miłośników siatkówki - ciepło na dworze, boiska...
~Kasik
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2005

POLSKAEKSTRAKLASA.pl - serwis No1! gorąco polecam ten serwis www.polskaekstraklasa.pl
~skd
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2005

deskorolka Gdzie w 3mieście można pojeździć na desce?
~k1089
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2005

LECH BEACH SOCCER, CZYLI PIWO, PLAŻA I PUSZCZANIE SOKÓW Prawdziwa jazda beach soccerowych zawodów w Mrzeżynie w sobotnie beach party...
~AndrzejMa
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2005

Protest Kibiców!! W obliczu zawirowań i afer wokól srodowiska polskiej pilki nożnej, działaczy,...
Oranje
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2005

Pilka nozna!!! Czesc!! Pisze w imieniu kilku osob ktore chetnie pogralyby w pileczke...
~maniek
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2005

BASEN gdzie jest tanio? czysto? i sympatycznie? No i blisko, jestem z Rumi :)
~Fairy
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 2 lipca 2005

szukam partnera na turniej mixtów w siatkówce plażowej turniej jest w gdyni 31 lipca-szukam mężczyzny który gra na turniejach...
Doti
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 26 lipca 2005

KOSZYKÓWKA Chciałabym wybrać się na mecz Prokom Trefl Sopot ale kompletnie nie wiem nic...
~gosiak
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 22 lipca 2005

HOKEJ filmy z finalów do obejrzenia online. Zapraszam na stronę HOKEJ TiVi na której można obejrzeć filmy z finalów w...
~baleys
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 22 lipca 2005

prosze o odpowiedź..to ważne Prosze..niech ktos mi powie..gdzie się znajduj jakiś klub gim....
~agee
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 21 lipca 2005

poszukuję towarzystwa przyjaciół biegania albo jakoś podobnie.... czytałem w gazecie .... ? jakiej ??? około 2 tygodnie...
~przemo
3

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 12 lipca 2005

Buty do biegania Gdzie w Trojmiescie dostanę buty do biegania Nbalance,Asics,Mizuno,etc?Byłem...
~Ivo
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 18 lipca 2005

tenis gdzie mozna pograc w tenisa w 3mieście? dajcie mi znac PROSZE
~o o o ..
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 21 czerwca 2005

ping-pong czy ktos sie orientuje, czy na terenie Trojmiasta sa rozgrywane turnieje w...
~yarq_p
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 4 maja 2005

Na Beach Soccer do Dziwnowa? Witam, Jadę właśnie w piatek na wypad weekendowy. Plan "A" byłby taki, że w...
~AndrzejMa
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 13 lipca 2005

turniej badmintona Czy nadal organizowane są te turnieje badmintona w Orunii? Czy dobrze...
~lake
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 11 lipca 2005

Kluby motorowe ! witam serdecznie ! mam jedno pytanie...czy w trójmiejście są jakieś kluby...
~romek
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 18 maja 2005

Chcę jechać na wycieczkę!! Pomóżcie mi coś wybrać moi drodzy!!! Planuję z moja narzeczoną wybrać się ..... no właśnie gdzie?? - gdzieś do...
~MiszkoMichal
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 1 lipca 2005

siatkówka Mam 17 lat i gram w siatkówkę od 5 lat. Uwielbiam ten sport i chcilabym...
~Draki
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 26 czerwca 2005

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20339

postów

4617

wątków

do góry