Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dlaczego nie ma wiecej imprez sportowych dla młodzieży?? Bardzo bym chciała isc na AWF, chodze na SKS-y w szkole ale to mi nie...
~Nadia
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 stycznia 2003

Sprzęt do Rugby Cześć mam problem potrzebuje terminatora, czy u Was na Wybrzeżu istnieje...
~sylwester
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 stycznia 2003

zwierzątko DZIĘKÓWA!!!!!!!!!!!! CHCIAŁBYM GORĄCO I Z CAŁEGO SERCA PODZIEKOWAĆ "ZWIERZĄTKU"(bezwątpienia...
~LONSDALE
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 stycznia 2003

Arka Gdynia "żółto niebiescy jak real królewski" Trzymajcie sie wszyscy kibice...
~Nadia
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 stycznia 2003

Czemu ? Czesc Wracajac wczoraj w nocy z Krakowa z meczu Gedanii (przy okazji...
~Z
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 stycznia 2003

GKS -ZUZEL NO NIESTETY W TYM SEZONIE ZAJMA OSTATNIE MIEJSCE MOZE ZDOBEDA 10 PUNKTOW...
j00gi
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 stycznia 2003

ARKA TRZYMAJ SIE!!!!!!! POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH RUGBISTÓW ARKI ORAZ OCZYWISCIE NASZYCH PIEKNYCH...
~LONSDALE
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 stycznia 2003

Orkan na Wiosnę skład : l.p nazwisko pozycja wzrost masa rok ur...
~człowiek z socho
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 grudnia 2002

Wesołych Świąt i dużo emocji sportowych w 2003 roku Życzenia kieruję do wszystkich fanów sportu odwiedzających stronę 3miasta!
~DALI
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 grudnia 2002

Do Kołcza i Wszystkich Z Okazji zblizajacych sie Swiat Bozego Narodzenia Chcialam wszytskim...
~Zwierzątko
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 22 grudnia 2002

Nurkowanie-szukam informacji Urlop wakacyjny chciałabym wykorzystać na zapoznanie się z przyjemnością...
~Ania
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 grudnia 2002

POLSKA i World Cup 2003' Ostatnio znów zaczęły mnie dręczyć myśli dlaczego nie zakwalifikowaliśmy się...
~PREDA THOR
21

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 26 listopada 2002

j-c skrela w sochaczewie. kto został zaproszony , ten wie , kto sam się dowiedział , ten też wie ......
~bbigos
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 grudnia 2002

KADECI MAZOWSZE-DLA BĘDĄCYCH W TEMACIE MACIEK ROZMAWIAJMY TU NA FORUM O BIEŻĄCYCH SPRAWACH. CODZIENNIE RANO GODZINA...
~borek
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 grudnia 2002

czemu warszwa nie ma kasy na rugby? jak zdarzylem wywnioskowac z wszelkich odbywajacych sie tutaj dyskusji to...
~ref
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 listopada 2002

pieniądze w rugby Pozdrawiam wszystkich na forum, mam temat iszczególnie pytanie do ludzi z...
~fan
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 listopada 2002

jak znalezc sponsora dla PZR Jako, ze na forum spotyka sie sporo inteligentnych osob, mysle, ze czas...
~ref
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 listopada 2002

Drużyny Rugby w sezonie przygotowawczym Na ty portalu dużo pisze się w artykułach o drużynach z wybrzeża i fajnie, ja...
~sylwester
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 listopada 2002

Sztuki Walki Bardzo dobry klub uczacy Shidokan - kompletnej sztuki walki. Jezeli ktos...
~W
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 listopada 2002

O kobiecym rugby Z kobiecym rugby jest tak, że zespołów jest mało, a ich trenerzy są...
~kołczu
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 listopada 2002

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20344

postów

4617

wątków

do góry