Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joga Polecam jogę w Gdyni w szkole pani Renaty Koba. Namiary znajdziecie na...
~tris
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2004

Marketing Sportowy-polecam! III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA "DNI MARKETINGU SPORTOWEGO NA AKADEMII...
~szymon
0

dodano: 18 listopada 2004

ZAPISY I TRENINGI KUNG FU Tradycyjne kung fu z wieloma elementami praktycznej/skutecznej samoobrony,...
~Yongchun
2

dodano: 13 października 2004

małe pytanie O której godzinie rozpoczyna się sobotni mecz SMS GDAŃSK - WOLSZTYNIAK w...
~artur
0

dodano: 11 listopada 2004

Cześć wszystkim ! Mam na imię Natka, jestem z Gdyni i bardzo lubię sport ogólnie,a szczególnie...
Natka
0

dodano: 10 listopada 2004

Młodzieżowy sport Dlaczego nikt niepisze o młodzieżowym sporcie?przecież to wasza...
~m4t!
0

dodano: 3 listopada 2004

konie poszukuje osoby , która była właścicelem lub zna tego konika . Oto jego...
~Ola_127
0

dodano: 31 października 2004

taniec towarzyski Czy mozna tanczyc w sukni satynowej w 12-13l jak to wyglada od strony...
wienia
1

dodano: 26 września 2004

SIATKÓWKA Siemanko Mam takie pytanie... szukam jakiegoś klubu siatkarskiego najlepiej z...
~MaQwa
2

dodano: 5 października 2004

TaeKwon-Do ?!?!? Hey, mam pytanie...czy zna ktos moze jakis klub TaeKwon-Do w gdansku? I czy...
Kaonishi
6

dodano: 16 sierpnia 2004

szukam dawnedo znajomego:) Czesc wszystkim Chcialabym odnalezc pewna osobe (on mnie pewnie nie...
~a:)
0

dodano: 1 października 2004

joga w Gdańsku Czy ktoś mógłby mi polecić nauczyciela jogi?
~marja
1

dodano: 6 stycznia 2004

Trenowanie kolarstwa Witam, Chciałem się was spytać czy kolarstwo można rozpocząć w wieku 14...
~Kael
4

dodano: 16 września 2003

Kto w piłe na Przymorzu Jesli masz zespól (min 5 os.) i nie macie z kim grac , zapraszam na...
~mikpolo
0

dodano: 24 września 2004

Dzbany powracaja na parkiety lecz II ligi !!! Koszykarski klub AZS POLITECHNIKA GDAŃSK po awansie w zeszlym sezonie do II...
~dzban
0

dodano: 21 września 2004

kobiece rugby 7 Kobiece rugby istnieje w Polsce juz od 4 lat.Jak narazie tylko kilka drużyn z...
~glumka
4

dodano: 3 września 2004

NAbór do nwej grupy tanecznej Dance Vision 4 Osoby, które byłyby zainteresowane wstąpić do nowej grupy tanecznej zapraszam...
Sunny
3

dodano: 5 września 2004

! Marsze na Orientację "Lato '2004" ! Zapraszamy na kolejną Imprezę na Orientację z cyklu Cztery Pory Roku "Lato...
~Grzegorz R. König
0

dodano: 11 września 2004

szkółka bowlingowa U7 Witajcie:) Słyszałam, że w U7 otwierana jest właśnie szkółka bowlingowa....
Agniecha
1

dodano: 8 września 2004

pub w ktorym mozna ogladnac mecz Jakie sa dobre puby w gdansku w ktorych mozna ogladnac meczyk pilki noznej?...
~kibic
0

dodano: 8 września 2004

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
329874

5346

wątków

do góry