Widok

Sport po trzydziestce - kto uprawia

Szukam inspiracji :-) Dzieci mają duży wybór zajęć sportowych, a jak jest ze sportem dla dorosłych? Jakieś kluby, treningi (poza oczywiście fitnessem, zumbą itp.) Czy któraś z forumowiczek wzięła się za uprawianie jakiejś dyscypliny po założeniu rodziny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

brydż sportowy uprawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uwielbiam spining czyli zajęcia na rowerze, jedna godzina wystarczy aby się zmęczyć za wszystkie czasy :)

Zapraszam na tenisa ziemnego. Na pewno Ci się spodoba.
Sam prowadzę treningi. Zajęcia by się odbywały na Traugutta we Wrzeszczu.
Daj znać jak będziesz chciała spróbować.
Polecam serdecznie

Po trzydziestce?! Ja rozumiem jakbyś napisała "jaki sport po sześćdziesiątce?", a po trzydziestce to... każdy!!! :D Co kto lubi. Ja rower, squash, pływanie, rolki, zajęcia na siłce.

Różnica jest zasadnicza, bo kobieta po sześćdziesiątce może wychodzić kiedy chce i na ile chce :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dopóki nie miałam dzieci jeździłam dużo na kajaki. Z dziećmi też się da, ale moje są jeszcze za małe. Ja pływałam już od weekendu majowego do końca września. Po Gdańsku można pływać po Motławie, ale motorówki pędzące obok robią duże fale i ciężko się pływa. Za to na Kaszubach, w borach Tucholskich jest pełno malowniczych tras o różnym stopniu trudności.
Bardzo polecam kajaki - można się zmęczyć, obserwować przyrodę i spojrzeć na nią z innej perspektywy. A jakie emocje jak się spotka łabędzie z młodymi! :)

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co na rozwijające sie przeziębienie ? (15 odpowiedzi)

Co zrobić gdy u dziecka rozwija sie jakas choroba, przeziębienie. Narazie ma katar, co podać lub...

Łapanie się za uszy (14 odpowiedzi)

Mój mały ma chyba obsesję łapania siebie i kogoś za uszy. Robi to permanentnie. Uszy go nie bolą,...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (62 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

do góry