Widok

Sposoby na pleśń na kafelkach w łazience

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny może znacie jakieś skuteczne sposoby na usuwanie grzyba w łazience.Zazwyczaj walczyłam Domestosem lub innych chlorem,ale w ciąży nie chcę truć siebie i dzidzi.Macie jakieś sposoby?Posypałam te miejsca sodą oczyszczoną ale nie wiem czy to pomoże.Dajcie znać bo łazienka na mnie czeka.
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mycie lazienki co 2 dni a nie raz na miesiac. Jak mozna tak zpuscic lazienke ze grzyb juz jest. wlasnie w tym momecie trujesz siebie i dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hahhah i tu sie odezwał specjalista tu nie chodzi o mycie - pleśń jest często w pomieszczeniach o słabej wentylacji. "Pleśń na ścianach w budynkach pojawia się na skutek nadmiernej wilgotności powietrza, która skrapla się na ścianach budynku, częstą przyczyną jest zła wentylacja, np. zbyt szczelne okna."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia prosiłam o rady jak pozbyć się pleśni a nie o kąśliwe komentarze.Moja łazienka jest bez okna właśnie ze słabą wentylacją.Wiele z moich koleżanek ma taki problem mimo że podobnie jak ja czyszczą często łazienkę.Jeśli nie chcesz mi pomóc to się nie wypowiadaj!Co za chamstwo!
image



image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
malinka - u mnie rewelacyjnie sprawdza sie SAVO w sprayu, popsikam w miejsc gdzie plesn wylazi, poczekam godzinke i szoruje, swietnie wszystko znika i na kilka miesiecy mam spokoj
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie sprawdził się W5 - taki w różowym opakowaniu - produkt z Lidla;) działał rewelacyjnie, ale zapach ma ostry i raczej nie najlepszy przy dziecku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie.Jak nie byłam w ciąży to używałam Domestosa i miałam ładnie łazienkę wyczyszczoną.Teraz to stosuję Cif ale jakoś nie działa rewelacyjnie.Dziś posypałam sobą oczyszczoną.Super czyści fugi,są bialutkie i nic mi nie śmierdzi.Tylko chciałabym coś co zabezpieczy przed tak szybkim nawrotem pleśni.
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

do góry