Widok

Sprawdzona ekipa remontowa !!!

Witajcie,

szukam kontaktow do sprawdzonych ekip remontowych - chodzi o mieszkanie z rynku wtornego do remontu: wyburzenie i przestawienie ściany, cekolowanie i malowanie ścian, cyklinowanie parkietow, hydraulika itp. Koniec października/pocz. listopada 2006.

Bardzo prosze, dajcie mi namiary na kogos zaufanego, bo mam pod opieką małego brzdąca i nie chce sie z nikim szarpac, jak bedzie cos nie tak :)

Dziekuje i pozdrawiam,
Karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka

podaje nr do fachowca ,ktory napewno cie nie oszuka .Z tego co wiem w sobote wyjezdza do NIEMIEC wiec mozesz zadzwonic
Jestem bardzo zadowolna z jego uslug remontowal mi cale mieszkanie lazienka salon kuchnia itd .
Nie wiem czy robi to czego oczekujesz ale warto zadzwonic
pozdrawiam i powodzonka

P.Andrzej 604353851

sylwiaa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też polecam, solidna uczciwa osoba, świetny fachowiec
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też polecam Pana Andrzeja. Wyremontował mi cały dom łącznie z adaptacją strychu, wszystkie tematy elektryka hydraulika łazienka od podstaw. Zrobił pod klucz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

do góry