Widok

Sprawdzona kancelaria odszkodowawcza

Witam, szukam kancelarii odszkodowawczej niedawno miałem wypadek drogowy, po którym poobijany i ze złamaną nogą trafiłem do szpitala. Mój ubezpieczyciel nie chce wypłacić mi odszkodowania a ja nie mam za bardzo głowy i czasu na walkę z nim ponieważ mam inne rzeczy na głowie jak np: rehabilitacja złamanej nogi no i chce aby moja sprawa byłą prowadzona przez kogoś kto ma już doświadczenie w podobnych zdarzeniach. Możecie mi kogoś polecić? Czy iść od razu do prawnika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeśli szukasz wartościowej pomocy, to spokojnie mogę Ci polecić Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych. Korzystałem z ich usług w przypadku błędu medycznego i bardzo ceniłem sobie ich profesjonalizm i zaangażowanie w moją sprawę.

Z tego co pamiętam, na ich stronie była informacja, że mają szerokie spektrum działalności, bo oprócz różnego rodzaju błędów lekarskich, także wypadki komunikacyjne, drogowe czy w pracy.

Na samym początku zaoferowali mi bezpłatną konsultację prawną i naświetlili mi jakie mam prawa i szansę na uzyskanie odszkodowania.

Myślę, że w Twoim przypadku też to będzie dobra opcja.

W każdym razie, szkoda czasu na "użeranie się" z ubezpieczycielem, bo nawet jak przyzna rację, to pewnie i tak zaniży świadczenie. Także zdecydowanie lepiej powierzyć sprawę w ręce odpowiedniego specjalisty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało mi się znaleźć takich prawników https://www.kompensja.pl/wydają się rzetelni. Myślicie, że warto się do nich zgłosić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Udało mi się znaleźć takich prawników https://www.kompensja.pl/ wydają się rzetelni. Myślicie, że warto się do nich zgłosić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

przeprowadzki nie za miliony (3 odpowiedzi)

Szukam kogoś do przeprowadzki.samochód plus dwóch tragarzy. Teren to Wrzeszcz do Oliwa....

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo (4 odpowiedzi)

Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o przedstawienie oferty...

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

do góry