Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super przedszkole!! wątek zamknięty Z ciężkim sercem oddawałam syna do żłobka jak miał półtora roku, bo musiałam...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

najlepsze trójmiejskie przedszkole wątek zamknięty Klub Sprytne Misie to najlepsze miejsce dla dzieci. Mój wnuczek tylko jeden...
~Barbara Wrzesińska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Domowa atmosfera! wątek zamknięty Ciocie zajmują sie dziećmi bardzo z pasja. Nie boja sie wyzwań :-) dbają o to...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Sprytne Misie wątek zamknięty Moja wnusia uczęszczała do tego Złobka, polecam wszystkim.Bardzo dobra i...
~Majka Mindak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Najlepszą ocenę może wystawić nasze dziecko, które bardzo chętnie chodzi do...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

Mama Be. - opinia wątek zamknięty Polecam Sprytne Misie z całego serca! Panie dokładają wszelkich starań, żeby...
~Mama Be.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Najlepsze miejsce do opieki nad dzieckiem wątek zamknięty Sprytne Misie to miejsce, w którym Nasze dziecko wspaniale bawiło się i...
~Mama A.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

super miejsce wątek zamknięty Jest to naprawdę niezwykłe miejsce. Od samego początku można zwrócić uwagę na...
~Ola S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Sprytne Misie - POLECAM!!! wątek zamknięty Synek poszedł do przedszkola w wieku 1,5 roku, korzystając z pieluch i...
~Mama Bartka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Polecamy przedszkole Sprytne Misie! wątek zamknięty Po 2,5 roku żegnamy się ze Sprytnymi Misiami ze łzami w oczach. Polecam to...
~MJ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Zadowoleni rodzice wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszym synkiem. Pani Sandra i Ewa są...
~M.D.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

zadowolona Mama - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam to przedszkole! Czyste, zadbane przedszkole,dużo zabawek dla...
~zadowolona Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Godne polecenia przedszkole początkowe wątek zamknięty Córka uczęszczała do tego przedszkola ok 1 rok i mimo sporych przerw...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

Fajne przedszkole-polecam wątek zamknięty Polecam przedszkole Sprytne Misie. Panie- ciocie sa na prawdę fajne,...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

Polecam Sprytne Misie wątek zamknięty Moje dziecko korzystało z przedszkola Sprytne Misie w roku szkolnym...
~Haga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

sylwia - opinia wątek zamknięty Byłam bardzo zadowolnona z opieki pani Sandry i Ewy polecam gorąco...
~sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

Miłe i ciche miejsce wątek zamknięty Miłe i opiekuńcze panie. Ewa i Sandra. Nasza córka już dwa lata temu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

Placówka godna polecenia wątek zamknięty Bardzo fajne, kameralne przedszkole. Mój synek chodził tam przez rok i był...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

Polecam wszystkim rodzicom ;-) wątek zamknięty Najlepsze przedszkole na świecie :) Panie radosne, uśmiechnięte i serdeczne...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fajne, kameralne przedszkole. Polecam szczególnie dla dzieci od lat...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry