Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobre Przedszkole wątek zamknięty To już ostatnie dni naszego dziecka w tym Przedszkolu i z przykrością...
~SK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Mama - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem. Atmosfera w przedszkolu jest...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Jestem zadowolona z przedszkola. Córka uwielbia przebywać w nim wiem że jest...
~MamaA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam Przedszkole Sprytne Misie. Przedszkole jest kameralne, z miłą...
~Mama M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

Magda - opinia wątek zamknięty Zawsze będę zadowolona z tego przedszkola... Ciocie są przesympatyczne.. Mój...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Godne polecenia. wątek zamknięty Chciałam podziękować wszystkim "ciociom' pracującym w tym klubie przede...
~eszczebura
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Jestem Bardzo zadowolony wątek zamknięty Mój synek uczęszcza tak naprawdę od sierpnia tego roku. Co mnie bardzo cieszy...
~zadowolony tata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Jak do tej pory najlepsze jakie znam wątek zamknięty Moja curcia trudno się adoptuje w nowych miejscach, a w niektórych w ogóle...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Najlepsze! wątek zamknięty Świetne przedszkole, kameralne i bardzo rozwojowe. Dzieci mają bardzo...
~mama M.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

Wspaniałe miejsce dla dzieci. wątek zamknięty Serdecznie polecamy "Sprytne misie" wszystkim dzieciom i rodzicom....
~mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Super przedszkole wątek zamknięty Naprawdę świetne przedszkole... mój synek trafił do niego jak miał 1,5 roczku...
~Aneta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry