Widok

Sprzatanie

Czy ktos sie orientuje jakie maga byc stawki za sprzatanie poremontowe mieszkania ok 80m2? Chodzi o full service:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

około 400-500zł zależy jak brudne jest mieszkanie. Mycie łazienki, kuchni włącznie z szafkami wewnątrz, mycie okien, drzwi, podłogi. Wydaje się, ze dużo, ale pracy też jest dużo, białe ślady i tak utrzymują się długo. W razie co proszę dzwonić polecę osobę, która może wykonać zlecenie 537374377
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki za odpowiedz. Mam juz kogos z polecenia i zawolala 550zl bo z dojazdem, dlatego chcialam sie dowiedziec czy to nie za duzo. No ale fakt, pracy jest ogrom. Wiec zaplace i nie bede gderac, to ciezka praca, a ja robilabym to z doskoku po pracy pewnie z tydzien albo i dluzej, a chodzi o czas. Jeszcze raz dzieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Fotowoltaika (55 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

Oprogramowanie dla firmy (15 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

do góry