Widok

Sprzedam bilety do Aquaparku Sopot

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Sprzedam bilety do Aquaparku Sopot ważne do 31 marca 2019 r. 1 szt. 35 zł całodzienny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ile tych biletow masz? I gdzie odbior?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wazne w tygodniu czy weekend?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam 3 bilety ważne w każdy dzień do 31.03.2019 r. Po wpłacie na konto wyśle na maila i można wydrukować, albo pokazać na telefonie i oni zaskakują kod z tych biletów. A ogólnie mieszkam w Gdańsku Orunia Górna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto w weekend skorzystać, bo ceny za bilet wtedy są prawie dwókrotne. Dzieciaczki mi się pochorowały i nie damy radę skorzystać, więc dlatego sprzedaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To są bilety gwiazdkowe sprzedawane były do 23 grudnia z wykorzystaniem do 31 marca. Wszystko jest jak najbardziej bezpieczne. Zapraszam do zakupu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Po wpłacie na konto...."

I tak ileś tam osób frajersko wpłaci i żadnego maila z biletami nie dostanie. Takich numerów jest na forum opisanych masę.
Chcesz uczciwie sprzedać? Wydrukuj i daj komuś do ręki biorąc w zamian gotówkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma problemu mogę wydrukować i umówić się na odbiór. Gdzie jest napisane, że tak zrobić nie można? Wygodniej jest jednak na maila, ale jak ktoś chce osobiście to nie ma problemu. Nie wiem po co ta agresja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie agresja. To uświadomienie ludziom jak łatwo nabić ich w butelęk, wyciągnąć kasę i nic w zamian nie dać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem. Nie praktykuje czegoś takiego. Nawet bym na to nie wpadła. Widocznie Pani się na tym lepiej zna. I proszę nie mierzyć innych swoją miarą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raz próbowano mnie tak wrobić na tzw. sukienkę z Nigerii. Proszę zobaczyć wątek w weselnym dziale. Setki osób od lat dają się nabrać. Zapłać z góry a dopiero potem dostaniesz... Figę z makiem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rozumiem i współczuję. Wiem, że w życiu różnie bywa i można trafić na nieuczciwe osoby, które nie mają sumienia i godności, ale nie trzeba od razu z góry wmawiać wszystkim, że są oszustami, gdy tylko próbują coś uczciwie sprzedać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nikomu nic nie wmawiam - uprzedzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie uprzedzasz tylko mówisz innym, że każdy kto chce coś sprzedać z wpłatą na konto jest od razu złodziejem, bo tak jest i koniec. Zastanów się nad sobą, bo tak dalej żyć się nie da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Da się ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

do góry