Widok

Stacja benzynowa kowale ateny... Co sadzicie???

Co sadzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
korzystam, jest OK wg mnie ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mi już dwa razy pan obsługujący nie wydał reszty więcej nie zatankuje tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
to trzeba było się upomniec :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwaga! Zatankowałem ON i nie pali przy -13 chociaż obsługa się zarzekała, że już maja olej zimowy!!! To już lepszy mają w biedronce B)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
mieszkam obok tej stacji, jest ok. a to ze reszty nie wydal to na pewno nie specjalnie ... moja kolezanka pracowala na stacji (ale nie na tej) i nie raz sie zdarzalo po 20 pare godzin pracowac bez snu itp zmęczenie robi swoje, wystarczy sie upomniec.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh d**il jedz na Orlen bo tam przy - 10 jest problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta stacja jest tragiczna ! Dzis zatankowalam za 25 zl byle by dojechac do domu, a kreska ani drgnela i dalej mialam rezerwe zapalona. Ci frajerzy nie leja paliwa !!! Oszukali mnie i bede wszyyyyyyystkim odradzala tej glupiej stacji ! Maja farta ze nie wlalam za wieksza kase bo bym im furore zrobila przed stacja !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Za taką kwote zalałaś, że niech cię szlak. Masz się o co kłócić. To na pewno wina pracowników..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo leją tam wiadomo co, dlatego często starcza na krócej. Ciężko powiedzieć czy to wina małej ilości paliwa zatankowanego, czy właśnie tego, iż paliwo na tej stacji nie jest najwyższej jakości. Ja nie tankuję tam, chyba, że muszę... wolę BP albo STATOIL.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahha za tą kwotę to wskażnik ma prawo nawet nie drgnąć, nauczyłaś się jeździć to naucz się sama lać paliwo a potem oskarżaj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paliwo tam jest z lotosu wystarczy spytać o świadectwo jakości które muszą okazać.!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paliwo na tej stacji jest napewno "chrzczone". Mąż tankował do pełna na tej stacji oraz dla porównania na shellu- o się okazało- na paliwie z shella przejechaliśy autem około 100 km więcej.

Zatem nie polecam tankowania na tej stacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
to od rodzaju paliwa a nie stacji zatankuj na lukoil a wynik zrobisz lepszy lub zbliżony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zależy ile paliwo ma oktanów lukoil,schell,bp mają jakościowo lepsze ale na tej stacji także zdarza się ok paliwo.A spalanie zależy od eco jazdy a nie od paliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiesniaro jak wlejesz za 50 zl to wskazówka nie drgnie, ile to litrow?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
potwierdzam, mialam taka sama sytuacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlala za 50 zl i wskazowka nie drgnela :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To napraw sobie wskaźnik paliwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może coś z autem a nie ze stacja ludzie przestańcie szukać dziury w całym stacja ma dobre paliwo. Proszę żądać świadectwa jakości do macie prawo do tego ale w sumie po co wam one skoro i tak nic z tego nie zrozumiecie. To samo z tankowanie gazu raz wchodzi 40l raz 46 i to jest tylko kwestia kiedy zawór bezpieczeństwa odbije w aucie a nie litry z kosmosu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kowale

Apollina (3 odpowiedzi)

Osiedle przy Apollina powstaje w lokalizacji, z której szybko można wyjechać na trójmiejską...

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

do góry