Widok

Stąd się bierze świat na opak.

Okno.
W oknie poduszka wygnieciona od codziennie wbijanych w nią łokci.
Za plecami nieudane życie, w którym nic się nie wydarzyło.
Przed oczami kilka lat życia, które zakończy smierć.
Przejmująca frustracja wypełniona poczuciem swojej bezwartościowości.
Kolejny dzień spędzony na obserwowaniu świata i ludzi.
Bez wpływu na cokolwiek.
Bezinteresowna zawiść i złość na cały świat.

I wtedy pojawia się myśl, ze coś z tym światem jest nie tak.

Że to jest świat na opak.

Ze specjalną dedykacją dla Ratlerka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

100% prawdy!

Do tego ten okropny konsumpcjonizm. Tragedia. Jak oni tak mogą, wiedząc, że ja nie mogę???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gratuluję potwierdzenia mojej tezy o defekcie indywidualistycznego podejścia do rzeczywistości prowadzącegom do przyjęcia fałszywej indywidualistycznej perspektywy poznawczej. Kolejna doskonała ilustracja mojego wpisu.

Niestety brak jeszcze drugiego aspektu - zbiorowego. Ale czy można aż tyle wymagać za jednym razem ? Bądźmy wyrozumiali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ja ci gratuluje potwierdzeniavwszystkich tez opisanych w tym poscie. Potwierdzasz to kazdym kliknieciem starego paluchavw stara klawiature.

A swoj stopien zalosnosci potwierdzasz tak cholernie.bojac sie realnej konfrontacji.

DNO!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sky moim zdaniem przerysował ten punkt widzenia Łowcy. To nie jest wygnieciona poduszeczka od łokci na parapecie okna. To jest widok z suteryny. Trudno zatem o parapet na oknie i widok z perspektywy kogoś kto patrzy z góry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewny jesteś, że o suterynę chodzi ? Z pewnością bliższa jest wam suteneria. Pomyłka zrozumiała, trudne słowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czekam i czekam na uzupełnienie i się nie mogę doczekać. A przecież to takie proste: Nowogrodzka i takie tam klimaty, aż się prosi żeby ponawijać ten makaron na uszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czekam i czekam az lowca kaszanki choc odpowie na moja propozycje miluskiego spotkania ale sie nie doczekam.
To nie mezczyzna, to tchórz, podmezczyzna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaq-u, dzis może tak by było, ze suterena.
Komuna jednak swoim nie szczędziła.
Ci najbardziej zasłużeni dostawali wille na Żoliborzu.
Ci mniej zasłużeni mieszkali w mieszkaniach na pierwszym pietrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale taka kaszaneczka z cebulą pieczona w folii na grillu........ Doskonala odskocznia od kawioru .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaq, masz racje. Ja osobiscie lubie od czasu do czasu.
Gdybym sie tym zywil na codzien to bym w.necie na forum pisal codziennie o zlym swiecie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słownik PWN - odsyłam łowca do niego w kwestii nazewnictwa mieszkanka na poziomie adekwatnym do niego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynianin : jest taka kaszanka z boczkiem, wątróbką i kaszą gryczaną. Działka nad jeziorem, ognisko, na nim ruszt z kaszanka, zimne piwo z lodówki kambuza jachtu, przyjaciele i ciepły wieczór.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozmazylem sie :) tesknie za latem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

do góry