Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - opinia Mimo dość skomplikowanej pod względem organizacyjnym sytuacji Pani Bożena...
~Julia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 października 2022

joanna - opinia Sprzedażą naszego domu zajmowałą sie P Marta ...oceniam ja jako osobe bardzo...
~joanna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2022

Kasia - opinia Z całego serducha polecam Agencję Nieruchomości Stalko. Współpraca z Panią...
~Kasia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Ela - opinia Po pierwsze bardzo miła osoba, nie stronnicza, zawsze pod telefonem i z...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Anastazja Rudnicka - opinia wątek zamknięty Pracowałam z Panią Bożeną. Dobrze poszła nasza transakcja. Dziękuję za...
~Anastazja Rudnicka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2022

Gosia - opinia wątek zamknięty Polecam wspolprace z biurem Stalko. Pani Bozena, z ktora wspolpracowalam, z...
~Gosia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Klient 2022 - opinia wątek zamknięty Polecam biuro Stalko. Jeśli zajdzie potrzeba ponownie się zwrócę do p. Bożeny.
~Klient 2022
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 marca 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Bez zadnej przesady, moge napisac, ze wspolpraca z Pania Sylwia Maliszewska...
~Maria
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Dobra współpraca. Sprzedaż mieszkania przebiegła pomyślnie. Polecam.
~Ola
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Współpracowałam z Panią Sylwią Maliszewską, która w całym procesie sprzedaży...
~Anna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, skutecznie, miło, polecam i dziękuję za współpracę. Następnym...
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Mariusz W. - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm. Idealna współpraca z...
~Mariusz W.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Tetiana i Yurii - opinia wątek zamknięty Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi biura...
~Tetiana i Yurii
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam to biuro. Naszym pośrednikiem był Pan Jan Morek. Pełen profesjonalizm...
~Magda
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Z przyjemnością polecę państwu agencję Stalko Nieruchomości z siedzibą w...
~Katarzyna
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2021

Weronika - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Bożeną. Przemiła, kompetentna...
~Weronika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Sławek - opinia wątek zamknięty Dzięki Pani Anastazji znaleźliśmy swoje własne pierwsze "4 kąty". Mimo tego,...
~Sławek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Marta Ł. - opinia wątek zamknięty Na biuro nieruchomości Stalko trafiliśmy zupełnie przypadkiem, gdy...
~Marta Ł.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

AnnaMarta - opinia wątek zamknięty Pani Karolina jest niezwykłą mieszanką energii i profesjonalizmu. Doradzi,...
~AnnaMarta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Rudnicki - opinia wątek zamknięty Pani Karolina to fachowiec. Niczym nie musiałem się martwić sprzedając swoje...
~Rudnicki
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry