Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin Stencel - opinia wątek zamknięty Z pomocą pani Karoliny z biura Stalko udało nam się sprzedać mieszkanie na...
~Marcin Stencel
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Alina - opinia wątek zamknięty Błyskawicznie, sprawnie, skutecznie. Polecam,
~Alina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Pani Marta niezastąpiona ! Pełen profesjonalizm, opieka od początku do końca...
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Jarosław - opinia wątek zamknięty Polecam agenta nieruchomości pana Karolinę Kaczmarek Agentka skuteczna jak...
~Jarosław
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm pod każdym względem , szybkość i realizacja na najwyższym...
~Jacek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Polecam, za nami juz dwie transakcje. Na pewno będą kolejne. Polecam!
~Maciej
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

M i A - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za pomoc przy sprzedaży mieszkania. Profesjonalne podejście...
~M i A
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Piotr Reda - opinia wątek zamknięty Współpraca z Tą firmą stalko nieruchomości jest niesamowita, od pierwszego...
~Piotr Reda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Bożena - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście zgodne z oczekiwaniem klienta.Rzetelna i...
~Bożena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Profesjonalizm na najwyższym poziomie wątek zamknięty Ze wszystkich biur nieruchomości w których dotychczas mieliśmy okazję oglądać...
~Anna D.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Najlepszy Pośrednik z jakim przyszło mi wspólpracować wątek zamknięty Należę często do tego typu klienta, który jest wymagający, "wiedzący lepiej"...
~Anna N
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Wszystko OK wątek zamknięty Polecam. Rzeczowo, sprawnie i na temat.
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

K - opinia wątek zamknięty Pani Marta bardzo rzeczowa, zawsze przygotowana, bardzo polecam.
~K
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 października 2019

Biuro nieruchomości godne polecenia wątek zamknięty Moim mieszkaniem zajmowało sie kilka biur i przez ponad 6 miesięcy żadnemu z...
~Łukasz S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Aleksander von Mach - opinia wątek zamknięty Dziękuję za współpracę z biurem nieruchomości pani Karoliny. Wszystko wzorowo...
~Aleksander von Mach
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Profesjonalizm w każdym calu wątek zamknięty Sprzedawałam z biurem dwie nieruchomości. Doskonały kontakt, bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam to biuro nieruchomosci. Mega profesjonalne podejscie,...
~Kasia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 października 2019

Joanna - opinia wątek zamknięty Ogromnie polecam to biuro nieruchomości. Cierpliwość, profesjonalizm i...
~Joanna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Klient czuje się zaopiekowany wątek zamknięty Moja opinia jest opinią Kupującego. Przez cały proces transakcji czułem, że...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty W zasadzie myślałem że kupowanie mieszkania przez pośrednika jest drogą...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry