Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam !!! w 100% wątek zamknięty Kiedy zdecydowaliśmy się na sprzedaż naszego mieszkania i wystawiliśmy je na...
~Anna Jodlowska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Polecam stalko nieruchomosci wątek zamknięty Szczerze polecam stalko nieruchomosci. Sama prawie 2 lata poszukiwałam...
~Agusia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Zakup mieszkania - Pani Karolina Kaczmarek wątek zamknięty Pełen profesjonalizm przez duże "P" Serdecznie polecam jako naprawdę...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

Zakup mieszkania wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kupowaliśmy z mężem mieszkanie za...
~K.Żak
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Zakup mieszkania na Witominie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi Pani Bożenki Szczęch. Profesjonalna...
~Anna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Stalko-Pani Bożena wątek zamknięty Zdecydowanie polecam!!!!Pani Bożena to najlepszy agent z jakim miałam do...
~Beata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

polecam wątek zamknięty Polecam szczególnie współpracę z Panią Bożenką pozdr. Marcin
~Marcin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Bardzo dobra agencja nieruchomości, polecam wątek zamknięty Agencja nieruchomości Stalko pośredniczyła w kupnie naszego mieszkania....
~Paweł
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

godne polecenia wątek zamknięty Próbowałem sam sprzedać mieszkanie, ale równolegle podpisałem kilka umów...
~Leszek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Jeśli ktoś zastanawia się czy warto odpowiem, że tak i polecę Panią Martę....
~Magdalena K.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Polecam usługi Stalko Nieruchomości wątek zamknięty Polecam Stalko Nieruchomości a w szczególności Panią Martę. Elastyczne...
~Michał
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

LUX wątek zamknięty Polecam. Jedyna konkretna agencja pośrednictwa w Trójmieście. Cały proces...
~mmm
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam Panią Martę, formalności związane z organizacją dokumentów ,...
~Natalia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

POLECAM wątek zamknięty Polecam wszystkim zainteresowanym kupnem mieszkania biuro nieruchomości...
~Joanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Jeśli zastanawiasz się, które z biur nieruchomości wybrać to polecam Stalko,...
~Magda
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Polecam STALKO NIERUCHOMOŚCI wątek zamknięty Polecam współpracę z biurem Stalko Nieruchomości ! Pani Karolina kompleksowo...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Dziękujemy za pomoc przy zakupie mieszkania, polecamy! wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za pomoc w zakupie wymarzonego mieszkania. Pani Bożena...
~Lucyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Polecam, fachowa obsługa, pomoc we wszystkich problemach wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi przez biuro Stalko Nieruchomości. Bardzo...
~Arkadiusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Polecam Panią Bożenę wątek zamknięty Bardzo polecam biuro nieruchomości Stalko w GDYNI. Fachowa pomoc w sprzedaży...
~Anna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

Pani Bożena wątek zamknięty Polecam Panią Bożenę ze Stalko Nieruchomości. Od momentu prezentacji...
~Dorota
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry