Widok

Staramy się o dziecko

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Nie stety znów fałszywy alarm przyszła @ ☹️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na pewno wkrótce się uda, tylko musicie częściej " działać", powodzenia życzę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proponuje testy owulacyjne i zainstalowanie kalendarzyka w telefonie, no i oczywiście częstsze zbliżenia z partnerem w czasie ovu. Bez testów 2 miesiace starań bez efektów. W trzecim cyklu używałam testów, cykle miałam dość regularne więc kalendarzyk też przybliżył czas owulacji i udało sie. Ten ostatni miesiąc też podeszliśmy ze spokojem, bo wcześniej strasznie się tym stresowałam. Byłam po poronieniu i strasznie chciałam zajść w ta ciążę. Za to drugie to tylko pomyśleliśmy o drugim, nawet nie zaczęłam planować a tu dosłownie niespodzianka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama . Czesc . Mam pytanie od poronienia w jakim przeciagu czasu zaszlas ponownie w ciaze ?
Jestem niestety po takim przezyciu kialam wywolane poronienie poniewaz w 9 tyg zatrzymala sie akcja serca mojego malusza . Lekarz mowil ze od 2 cyklu mozna sie starac poniewaz sa chormony ciazowe jeszcze i latwiej zajsc w ciaze pytam jak to jest z punktu zyciowego .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat mi lekarka po poronieniu powiedziała, że od razu w pierwszym cyklu możemy działać, że nie ma żadnych przeciw wskazań z punktu widzenia medycyny. Ale my już nie próbowaliśmy. Stracona była trzecia ciąża, dwójkę dzieci mamy i tak chyba zostanie.
Pierwsza ciążą za 6tym miesiącem starań, druga i trzecia od razu w pierwszym strzale ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najczęściej wychodzi kiedy będziecie mieli w to wylane ;) wiem każdy tak mówi ale coś w tym jest.
My przez 8 miesięcy i nic, wreszcie stwierdzilam, że skoro się nie udaje to zacznę robić coś dla siebie i dziecko zeszło na trzeci, możne nawet czwarty plan. Zaczęłam chodzi na siłkę bo chciałam mieć umieśniąną sylwetkę na lato, rozpoczęłam czytanie ksiązek (zawsze nie bylo czasu) a jednak ten czas znalzałam, zaczęłam organizować podróż życia dla mnie i męża i ot nagle, w zasadzie nie zważajac kiedy są dni płodne, nie robiąc tego regularnie, nagle upragnione dwie kreski ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam różne opinie od lekarzy. Jedni mówili działajcie po miesiącu po pierwszej miesiączce, moja doktor kazała czekać 3 miesiące.
Zaczęliśmy starać się po drugim ale całe szczęście się nie udało, bo.w międzyczasie dostałam wyniki badań krwi i okazało się że mam trombofilie. Jak bym zaszła mogłabym nie utrzymać ciąży. Tak jak się udało to zaraz zastrzyki i udało się donosić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie tez mi tu w szpitalu mowili ze pierwsza miesiaczka pojechać do ginekologa on zobaczy czy wszystko jest juz wyleczeone czy mozna próbować. Duzo czytam o tym teraz ze wlasnie najwiecej par zachodI do 3 ms po poronieniu myslalam ze mial ktos taki przydadek . Podobno do 3 ms w kobiecie sa jeszcze chormony ciazowe ktore ulatwiaja zajscie w kolejna ciaze i jest o wiele łatwiej niz kobieta ktore odczekaly od 3 do 6 ms.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jestem po poronienie wczesnej ciąży, nie trzeba byli przeprowadzać żadnego zabiegu oczyszczajacego. Gin powiedział, że od razu możemy starać się dalej. Niestety nie wychodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maamaa ja dostalam tabletki na poronienie poniewaz pold byl niezywy w 9 tyg ciazy nie zadzialaly dlatego mialam lyzeczkowanie . Dodam ci jeszcze ze w 2018 roku w wrześniu dowiedzialam sie e mam stan przednowotworowy szyjki macicy Cin 3 mialam wyciecie stozkowe szyjki macicy czyszczenie kanalow i lyzeczkowanie byla zalamka totalna ale wsparnie mojego faceta nieocenione w pazdzierniku mialam zabieg mialam miesiac celibatu wiec w grudniu dopiero za zelismy sie kochac a 17.01 2019 mialam ostatnia miesiaczke zaszlam w ciaze od pstrykniecia palcow .Kobietki z tego co sie dowiedzialam nalezy caly czas po poronieniu brac kwas foliowy oraz witamine ja akurat mialam niedobór D3 wiec taki sobie zakupuje reszte badan mialam wzotowych w ciazy i dbac o siebie . Poczekamy do pierwszej miesiaczki pojade do gin i zapytam czy sa jakies przeciewskazania do ponownej proby zajscia w ciaze . Ja przed ta ciaza ktora stracilam zle wyliczalam sobie dni plodne liczylam 14 dni od pojawienia sie pierwszej miesiaczki a okazało sie ze mam dni plodne szybciej dlatego nie wychodzilo ... odeszly plany usilnego starania sie o dziecko i nagle niespodzianka byla .niestety serduszko przestalo bic to ciezke... ale nie mozna sie zalamywac Aniolek poszedl do nieba i teraz wroci silniejszy i mocniejszy . Trzeba probowac juz tuz po skonczonej miesiaczce poniewaz plemniki potrafia przetrwac nawet 7 dni wiec nie liczyc plodnych ewentualnie posac sobie koedy pylo wspolzycie mozna tez isc po miesiaczce do gin na krótkie usg tak mielismy zrobic ale nie bylo konieczne . Nic . Teraz musze odczekac i zaczac zyc . Jeszcze dodam ze po lyzeczkowaniu czyje sie bardzo dobrze nie odczuwam zadnych boli ani krwawienia nie ma . Maamaa musisz dac sobie na luz zastosuj to co naposalam i badzmy w kontakcie a jestem pewna ze juz w 2020 roku bedziemy jezdzic wuzeczkami . Powodzenia kochana nie martw sie damy rade !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

do góry