Widok

Starania o drugą dzidzię- kto ze mna?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej kochane. Jak tam Wasze starania..ja w lutym niestety zaszłam w ciążę pozamaciczna. Zakończyła się usunięciem jajowodu. Od lipca staramy się znowu, póki co bez rezultatu. Dzisiaj jest mój 26dc. Cykle mam 28 dniowe. Seksowalam w 11 i 12dc...może o dzien, dwa za szybko,ale ciągle jest nadzieja...korci mnie,żeby zrobić test,ale tak bardzo boje się kolejnego rozczarowania. Mam już 36 lat i jednego 5letniego synka. A jak u Was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem 2 dni przed okresem. Ciągnie mnie podbrzusza. Staramy się od 2 lat więc już nawet nie robię sobie nadziei.... Ale kto wie może może :)

No ja teoretycznie też dwa dni przed... a leczycie się, jeśli mogę zapytać? My od miesiąca jesteśmy pod opieką kliniki...

Nie. Tzn mam niedoczynność, 30 lat. 3 grudnia idę do gina i jeśli się nie udało ten zleci mi badania pod hsg. Może wtedy się uda.
No jak mnie jutro będzie mdlilo jak dziś to kupię tescik:)
Też dziwnie brzuch mnie ciągnie i plecy a tak nie mam żadnych objawów choć co miesiąc cały wachlarz. Także ten :)
Lecz się kochana
Mam nadzieję że obejdzie się bez :)
Ja od 8 lat lecze sie na niediczynnosc tarczycy + prolaktyna. Zaszlam w ciaze po 4 latach gdzie juz sobie odpuściłam mysl o tym :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

jaki materac?? (18 odpowiedzi)

podpowiedzcie jaki jest dobry? jaki kupilyscie gdzie i za ile... bo ja juz sama nie wiem kazdy...

jakie witaminy brałyście na początku ciąży (62 odpowiedzi)

moja ginekolog jeszcze mnie nie widziała ale zaleciła branie witamin pregnavit ? Jak to było u Was

Zasilek (5 odpowiedzi)

Dziewczyny wiecie może dlaczego zus wypłacal mi przez 5 miesięcy macierzyńskie skoro wynek mój...

do góry