Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Basia - ocena nowy temat Świetna obsługa i pełen profesjonalizm. Całkowite wsparcie podczas procesu...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Dariusz - ocena nowy temat Miałem przyjemność współpracować z biurem nieruchomości, w którym obsługiwany...
~Dariusz
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Bożena - ocena nowy temat Serdecznie polecam współpracę z panią Agatą Magdziarz, która kompleksowo...
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Artur - ocena nowy temat Szczerze polecam agencję Starnawska - Boleńska Nieruchomości a w...
~Artur
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 23 marca 2024

Anna - ocena Profesjonalnie, kompleksowo, wszystkie problemy zdjęte z głowy. Co...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Anastazja S. - ocena Bardzo polecam Panią Katarzynę Kawkę, pomocna, zorganizowana polecam każdemu...
~Anastazja S.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Jolanta - ocena Wspaniała, profesjonalna obsługa. Podziękowania dla Pani Katarzyny Kawka,...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Anna - ocena Zdecydowanie polecam usługi biura Starnawska&Boleńska. Transakcja przebiegła...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 marca 2024

Krzysztof Konefal - ocena Pan Krzysztof bardzo pomógł mi w sprzedaży mojego domu, przyjeżdżał na każdą...
~Krzysztof Konefal
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Barbara - ocena Bardzo dobra współpraca z Panią Patrycją .Pomocna dłoń od samego początku...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Daria - ocena Bardzo jestem zadowolona z pracy z Panią Katarzyną Kawka i serdecznie...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Magdalena Sondej - ocena Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Katarzyną Kawką. - bardzo...
~Magdalena Sondej
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Agata - ocena Fachowe wsparcie przez cały proces sprzedaży. Dziękujemy p. Patrycji za...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Ania i Wojtek - ocena Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu, opieki i cierpliwości jaki...
~Ania i Wojtek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 lutego 2024

Tomek i Ania - ocena Jest tak miło i przyjemnie a jednocześnie profesjonalnie, że po raz pierwszy...
~Tomek i Ania
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 lutego 2024

Justyna - ocena Serdecznie polecam współpracę z Panią Patrycją. Kompetentna z dużą wiedzą...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Zuzanna - ocena Pani Patrycja jest najbardziej kompetentną osobą, jaką do tej pory spotkałam,...
~Zuzanna
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Dariusz - ocena Pełny profesjonalizm, duża wiedza i praktyka na rynku nieruchomości, przemiła...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Kamila - ocena Współpraca z Panią Katarzyną Kaszubą przebiegała sprawnie i konkretnie....
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Paweł - ocena Pani Katarzyna Kaszuba jako osoba pomagająca nam w zakupie naszego pierwszego...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry