Widok

Stomatolog z gazem rozweselającym

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś może polecić stomatologa dziecięcego który ma w swojej ofercie leczenie ząbków z użyciem podtlenku azotu (gazu rozweselajacego) innego niż Wiewiórka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czemu musi być gaz rozweselający? Ja nie będę tu robić reklamy ale powiem ci że mam rozpieszczone dziecko i namówić je chociaż na wizytę do pediatry graniczy z cudem o dentyście nie było mowy. Postawiłam na swoim pojechałyśmy do dentysty na pierwszej wizycie 2 zęby zrobione na drugiej wizycie też 2 teraz na wiosnę przegląd. Przeżyliśmy bez żadnych gazów itp wystarczy dobre podejście lekarza który rozumie dziecko potrafi porozmawiać pożartować i powiem ci że nawet umawiamy się czasem z naszą dentystką na plac zabaw bo ma dzieci i tym samym wieku co moje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dziecko też bez problemu zrobiło 2 ząbki u pani stomatolog z podejściem, mamy dziecka w wieku przedszkolnym a potem coś się tak odmieniło że niestety kompletny brak współpracy ze strony dziecka, krzyk, płacz i zero szans żeby coś zrobić, sama pani stomatolog stwierdziła że tylko z gazem. Próbowaliśmy jeszcze u drugiej Pani ale sytuacja taka sama i znowu sugestie że bez gazu nie da rady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Napisz maila chyba że chcesz napiszę ci nazwę gabinetu gdzie chodzimy i uwierz że zbędny będzie ten gaz. Rozumiem że już przerabialiście nagrody za ząbek? Bo znam tez ludzi co obiecują nagrodę i też to pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

do góry