Widok

Strach przed schodzeniem ze schodów 5-miesięczne dziecko

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
mój synek ma 5 miesiecy od pewnego czasu boi się schodzenia po schodach jak niosę go opartego pleckami o mnie trzepie rączkami i robi się czerwony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
to noś go odwróconego twarzą do siebie....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
W ten sposób nosiłam Dzieci dopiero gdy skończyły pół roku i TYLKO w pozycji siedzącej (oparte plecami o mnie i dłonią podtrzymując nóżkę). Noszeni po pokoju, wyglądając przez okno, na spacerze...
Kiedy widzę, jak kobiety i mężczyźni noszą dzieciaki w nosidełkach, w których maluch zwisa i dynda to ciarki mnie przechodzą.
Kręgosłup maleńki i mięśnie w trakcie rozwoju.
Przy schodzeniu po schodach to w ogóle nie wyobrażam sobie takiego noszenia ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie w każdym nosidełku dziecko zwisa, ale to wiesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja schodziłam w chuście, a potem jak już siedziało w nosidełku ergonomicznym polecam Tulę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale Wesoła Zosia pisała wyraźnie o nosidełkach, w których dziecko zwisa. Poza tym temat jest o dziecku noszonym plecami do rodzica - jeśli chodzi o tego typu nosidełka, do W KAŻDYM dziecko zwisa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hela, nie W KAŻDYM:
http://dziecisawazne.pl/wp-content/uploads/2014/07/nosidlo-wisiadlo.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czytaj ze zrozumieniem - pisałam o nosidłach gdzie dziecko jest tyłem do rodzica - czyli PRZODEM DO ŚWIATA. Ten link pokazuje dziecko na plecach rodzica, ale przodem do rodzica.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj Hela..chodzi mi o to że nosidła są różne i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Córkę nosiłam w nosidełku womar i choć jest (???) uniwersalne NIGDY nie używałam go "twarzą do otoczenia".
Polecam chustowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale kwiatek nie pisze ze nosi w nosilde...
moj tez tak mial ok.pol roku, przerazalo go to; nie martw sie wyrosnie; a do tego czasu nos po schodach przytulonego przodem do siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogę wiedzieć jak potoczyła się Pani historia? Czy dziecko z tego wyrosło? Mój syn też doświadcza czegoś takiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

Ile czasu bawicie się ze swoimi dziećmi? (4 odpowiedzi)

Witajcie:) mam na myśli dzieci w wieku 8 lat- czy i ile czasu dziennie się z nimi bawicie? Jakie...

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

do góry